Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 5 days ago by u/LevitatingMoose · 47 comments

Decants, elevated. The details make all the difference...

Listing photos

120 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

CensoredAaron Terence Hughes · Decant · 10 ml$52.00$5.20/ml4% above market
Full

Aaron Terence Hughes

Censored

decant10 ml

$52.00

$5.20/ml

4% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Gin SlingAaron Terence Hughes · Decant · 10 ml$46.00$4.60/mlNo comps yet
Full

Aaron Terence Hughes

Gin Sling

decant10 ml

$46.00

$4.60/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
GuapoAaron Terence Hughes · Decant · 10 ml$52.00$5.20/ml6% above market
Full

Aaron Terence Hughes

Guapo

decant10 ml

$52.00

$5.20/ml

6% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
KayosAaron Terence Hughes · Decant · 10 ml$52.00$5.20/ml4% above market
Full

Aaron Terence Hughes

Kayos

decant10 ml

$52.00

$5.20/ml

4% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
SupernovaAaron Terence Hughes · Decant · 10 ml$52.00$5.20/ml24% above market
Full

Aaron Terence Hughes

Supernova

decant10 ml

$52.00

$5.20/ml

24% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Gris Charnel EDPBDK Parfums · Decant · 10 ml$29.00$2.90/ml9% under market
Full

BDK Parfums

Gris Charnel EDP

decant10 ml

$29.00

$2.90/ml

9% under market · 5 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Caffe Amaro ProfumoBianco Profumo · Decant · 10 ml$28.00$2.80/mlNo comps yet
Full

Bianco Profumo

Caffe Amaro Profumo

decant10 ml

$28.00

$2.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Santal PainkillerBldrgrphy · Decant · 10 ml$41.00$4.10/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$41.00

$4.10/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Wet Cherry LiquorBOHOBOCO · Decant · 5 ml$32.00$6.40/mlNo comps yet
Full
decant5 ml

$32.00

$6.40/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Lafayette StreetBond No. 9 · Decant · 10 ml$31.00$3.10/ml21% under market
Full
decant10 ml

$31.00

$3.10/ml

21% under market · 5 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Drunk LoversBorn to Stand Out · Decant · 10 ml$39.00$3.90/ml20% under market
Full

Born to Stand Out

Drunk Lovers

decant10 ml

$39.00

$3.90/ml

20% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Lil' FleurByredo · Decant · 10 ml$21.00$2.10/ml35% under market
Full
decant10 ml

$21.00

$2.10/ml

35% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Mojave Ghost AbsoluByredo · Decant · 10 ml$47.00$4.70/ml3% under market
Full
decant10 ml

$47.00

$4.70/ml

3% under market · 8 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Dandelion ButterClue Perfumery · Decant · 5 ml$34.00$6.80/mlNo comps yet
Full

Clue Perfumery

Dandelion Butter

decant5 ml

$34.00

$6.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Absolu AventusCreed · Decant · 10 ml$43.00$4.30/ml12% under market
Full
decant10 ml

$43.00

$4.30/ml

12% under market · 8 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Iris DebonairCreed · Decant · 10 ml$54.00$5.40/ml23% under market
Full
decant10 ml

$54.00

$5.40/ml

23% under market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
AylanDay Three · Decant · 10 ml$41.00$4.10/mlNo comps yet
Full

Day Three

Aylan

decant10 ml

$41.00

$4.10/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Desert RainDay Three · Decant · 10 ml$41.00$4.10/mlNo comps yet
Full

Day Three

Desert Rain

decant10 ml

$41.00

$4.10/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
FrostDay Three · Decant · 10 ml$35.00$3.50/mlNo comps yet
Full

Day Three

Frost

decant10 ml

$35.00

$3.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Edge of EdenDay Three · Decant · 10 ml$41.00$4.10/mlNo comps yet
Full

Day Three

Edge of Eden

decant10 ml

$41.00

$4.10/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
La Tacita de CafeDay Three · Decant · 10 ml$41.00$4.10/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$41.00

$4.10/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Tres OrosDay Three · Decant · 10 ml$41.00$4.10/ml17% above market
Full

Day Three

Tres Oros

decant10 ml

$41.00

$4.10/ml

17% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Midnight RaspberryDay Three · Decant · 5 ml$36.00$7.20/mlNo comps yet
Full
decant5 ml

$36.00

$7.20/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Black MagentaD.S. & Durga · Decant · 10 ml$27.00$2.70/mlNo comps yet
Full

D.S. & Durga

Black Magenta

decant10 ml

$27.00

$2.70/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Concrete Lightning (Studio Juice)D.S. & Durga · Decant · 10 ml$69.00$6.90/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$69.00

$6.90/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Cognac ReignD.S. & Durga · Decant · 10 ml$27.00$2.70/mlNo comps yet
Full

D.S. & Durga

Cognac Reign

decant10 ml

$27.00

$2.70/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Crush Balls (Studio Juice)D.S. & Durga · Decant · 10 ml$69.00$6.90/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$69.00

$6.90/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
DebaserD.S. & Durga · Decant · 10 ml$31.00$3.10/mlNo comps yet
Full

D.S. & Durga

Debaser

decant10 ml

$31.00

$3.10/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
I Don’t Know WhatD.S. & Durga · Decant · 10 ml$31.00$3.10/ml15% above market
Full
decant10 ml

$31.00

$3.10/ml

15% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Gauteau Blackout (Studio Juice)D.S. & Durga · Decant · 10 ml$69.00$6.90/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$69.00

$6.90/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Lilac City (Bergdorf Goodman Exclusive)D.S. & Durga · Decant · 10 ml$66.00$6.60/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$66.00

$6.60/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Rose Pacific (Studio Juice)D.S. & Durga · Decant · 10 ml$69.00$6.90/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$69.00

$6.90/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
The Most Festive Cologne of All Time (Discontinued) CologneD.S. & Durga · Decant · 10 ml$51.00$5.10/mlNo comps yet
Well Dressed Werewolf (Studio Juice)D.S. & Durga · Decant · 10 ml$69.00$6.90/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$69.00

$6.90/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Cloud DazeElorea · Decant · 10 ml$43.00$4.30/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$43.00

$4.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Gentle ShowerElorea · Decant · 10 ml$43.00$4.30/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$43.00

$4.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
With YouElorea · Decant · 10 ml$43.00$4.30/mlNo comps yet
Full

Elorea

With You

decant10 ml

$43.00

$4.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Blue Talisman EDPEx Nihilo · Decant · 10 ml$45.00$4.50/ml23% above market
Full
decant10 ml

$45.00

$4.50/ml

23% above market · 6 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Blue Talisman ExtraitEx Nihilo · Decant · 10 ml$55.00$5.50/ml13% above market
Full
decant10 ml

$55.00

$5.50/ml

13% above market · 12 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Demon DancerEx Nihilo · Decant · 10 ml$45.00$4.50/mlNear market
Full

Ex Nihilo

Demon Dancer

decant10 ml

$45.00

$4.50/ml

Near market · 5 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
The Hedonist EDPEx Nihilo · Decant · 10 ml$45.00$4.50/ml11% above market
Full
decant10 ml

$45.00

$4.50/ml

11% above market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
The Hedonist ExtraitEx Nihilo · Decant · 10 ml$55.00$5.50/ml6% above market
Full
decant10 ml

$55.00

$5.50/ml

6% above market · 8 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Scarlet Sands (Dubai Exclusive)Ex Nihilo · Decant · 10 ml$68.00$6.80/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$68.00

$6.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Speed Legends EDPEx Nihilo · Decant · 10 ml$45.00$4.50/ml7% above market
Full
decant10 ml

$45.00

$4.50/ml

7% above market · 11 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Night Drive Speed Legends EDPEx Nihilo · Decant · 10 ml$59.00$5.90/mlNear market
Full
decant10 ml

$59.00

$5.90/ml

Near market · 6 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
GongFloraïku · Decant · 10 ml$45.00$4.50/mlNo comps yet
Full

Floraïku

Gong

decant10 ml

$45.00

$4.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
One Umbrella for TwoFloraïku · Decant · 10 ml$39.00$3.90/ml44% under market
Full
decant10 ml

$39.00

$3.90/ml

44% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
TropiquesFragrance du Bois · Decant · 10 ml$39.00$3.90/ml5% above market
Full

Fragrance du Bois

Tropiques

decant10 ml

$39.00

$3.90/ml

5% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Acne StudiosFrederic Malle · Decant · 10 ml$47.00$4.70/mlNo comps yet
Full

Frederic Malle

Acne Studios

decant10 ml

$47.00

$4.70/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Musc RavageurFrederic Malle · Decant · 10 ml$54.00$5.40/ml54% above market
Full

Frederic Malle

Musc Ravageur

decant10 ml

$54.00

$5.40/ml

54% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
L'Enfant TerribleGivenchy · Decant · 10 ml$46.00$4.60/ml10% above market
Full
decant10 ml

$46.00

$4.60/ml

10% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Spiritueuse Double VanilleGuerlain · Decant · 10 ml$45.00$4.50/ml13% under market
Full
decant10 ml

$45.00

$4.50/ml

13% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
A Little SecretImaginary Authors · Decant · 10 ml$32.00$3.20/mlNo comps yet
Full

Imaginary Authors

A Little Secret

decant10 ml

$32.00

$3.20/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Cape HeartacheImaginary Authors · Decant · 10 ml$32.00$3.20/mlNo comps yet
Full

Imaginary Authors

Cape Heartache

decant10 ml

$32.00

$3.20/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Dipped In Chocolate (Discontinued)Imaginary Authors · Decant · 10 ml$32.00$3.20/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$32.00

$3.20/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Chocolate OudKayali · Decant · 10 ml$39.00$3.90/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$39.00

$3.90/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Angels' ShareKilian · Decant · 10 ml$37.00$3.70/ml11% under market
Full
decant10 ml

$37.00

$3.70/ml

11% under market · 6 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Angels' Share On the RocksKilian · Decant · 10 ml$41.00$4.10/ml37% under market
Full
decant10 ml

$41.00

$4.10/ml

37% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Angels’ Share ParadisKilian · Decant · 10 ml$45.00$4.50/ml25% under market
Full
decant10 ml

$45.00

$4.50/ml

25% under market · 5 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Coriandre 39 (Mexico City Exclusive)Le Labo · Decant · 10 ml$48.00$4.80/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$48.00

$4.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Vanille HavaneLes Indemodables · Decant · 10 ml$51.00$5.10/ml6% under market
Full

Les Indemodables

Vanille Havane

decant10 ml

$51.00

$5.10/ml

6% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Afternoon SwimLouis Vuitton · Decant · 10 ml$36.00$3.60/mlNear market
Full

Louis Vuitton

Afternoon Swim

decant10 ml

$36.00

$3.60/ml

Near market · 14 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
City of StarsLouis Vuitton · Decant · 10 ml$40.00$4.00/ml14% above market
Full

Louis Vuitton

City of Stars

decant10 ml

$40.00

$4.00/ml

14% above market · 7 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
ImaginationLouis Vuitton · Decant · 10 ml$36.00$3.60/mlNear market
Full

Louis Vuitton

Imagination

decant10 ml

$36.00

$3.60/ml

Near market · 17 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
L'ImmensiteLouis Vuitton · Decant · 10 ml$36.00$3.60/mlNear market
Full

Louis Vuitton

L'Immensite

decant10 ml

$36.00

$3.60/ml

Near market · 13 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
LVersLouis Vuitton · Decant · 10 ml$40.00$4.00/ml25% above market
Full

Louis Vuitton

LVers

decant10 ml

$40.00

$4.00/ml

25% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Nouveau MondeLouis Vuitton · Decant · 10 ml$36.00$3.60/mlNear market
Full

Louis Vuitton

Nouveau Monde

decant10 ml

$36.00

$3.60/ml

Near market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Pacific ChillLouis Vuitton · Decant · 10 ml$36.00$3.60/mlNear market
Full

Louis Vuitton

Pacific Chill

decant10 ml

$36.00

$3.60/ml

Near market · 12 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Sun SongLouis Vuitton · Decant · 10 ml$40.00$4.00/ml11% under market
Full

Louis Vuitton

Sun Song

decant10 ml

$40.00

$4.00/ml

11% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
SymphonyLouis Vuitton · Decant · 10 ml$63.00$6.30/ml5% under market
Full

Louis Vuitton

Symphony

decant10 ml

$63.00

$6.30/ml

5% under market · 6 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Replica By the FireplaceMaison Margiela · Decant · 10 ml$19.00$1.90/ml5% under market
Full
decant10 ml

$19.00

$1.90/ml

5% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Vanilla Powder ExtraitMatiere premiere · Decant · 10 ml$39.00$3.90/ml56% above market
Full

Matiere premiere

Vanilla Powder Extrait

decant10 ml

$39.00

$3.90/ml

56% above market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
California LoveMemoirs of a Perfume Collector · Decant · 10 ml$45.00$4.50/mlNear market
Full

Memoirs of a Perfume Collector

California Love

decant10 ml

$45.00

$4.50/ml

Near market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
BlockadeMind Games · Decant · 10 ml$33.00$3.30/ml10% under market
Full

Mind Games

Blockade

decant10 ml

$33.00

$3.30/ml

10% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
HacivatNishane · Decant · 10 ml$29.00$2.90/ml3% under market
Full

Nishane

Hacivat

decant10 ml

$29.00

$2.90/ml

3% under market · 11 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Wulong ChaNishane · Decant · 10 ml$29.00$2.90/ml18% under market
Full

Nishane

Wulong Cha

decant10 ml

$29.00

$2.90/ml

18% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
TaipeiOne Day · Decant · 10 ml$51.00$5.10/mlNo comps yet
Full

One Day

Taipei

decant10 ml

$51.00

$5.10/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
AlthairParfums de Marly · Decant · 10 ml$28.00$2.80/ml5% under market
Full

Parfums de Marly

Althair

decant10 ml

$28.00

$2.80/ml

5% under market · 11 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
CastleyParfums de Marly · Decant · 10 ml$28.00$2.80/ml10% above market
Full

Parfums de Marly

Castley

decant10 ml

$28.00

$2.80/ml

10% above market · 4 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
LaytonParfums de Marly · Decant · 10 ml$28.00$2.80/ml3% under market
Full

Parfums de Marly

Layton

decant10 ml

$28.00

$2.80/ml

3% under market · 11 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Layton ExclusifParfums de Marly · Decant · 10 ml$25.00$2.50/ml26% under market
Full

Parfums de Marly

Layton Exclusif

decant10 ml

$25.00

$2.50/ml

26% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
GreenleyParfums de Marly · Decant · 10 ml$28.00$2.80/ml7% under market
Full

Parfums de Marly

Greenley

decant10 ml

$28.00

$2.80/ml

7% under market · 12 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
GreenleyParfums de Marly · Decant · 10 ml$51.00$5.10/ml70% above market
Full

Parfums de Marly

Greenley

decant10 ml

$51.00

$5.10/ml

70% above market · 12 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Pegasus Exclusif ExtraitParfums de Marly · Decant · 10 ml$25.00$2.50/ml14% under market
Full

Parfums de Marly

Pegasus Exclusif Extrait

decant10 ml

$25.00

$2.50/ml

14% under market · 6 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
PercivalParfums de Marly · Decant · 10 ml$28.00$2.80/mlNear market
Full

Parfums de Marly

Percival

decant10 ml

$28.00

$2.80/ml

Near market · 8 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
SedleyParfums de Marly · Decant · 10 ml$28.00$2.80/mlNear market
Full

Parfums de Marly

Sedley

decant10 ml

$28.00

$2.80/ml

Near market · 8 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
AneloPernoire · Decant · 5 ml$38.00$7.60/ml11% under market
Full

Pernoire

Anelo

decant5 ml

$38.00

$7.60/ml

11% under market · 5 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
YumaPernoire · Decant · 5 ml$38.00$7.60/ml12% under market
Full

Pernoire

Yuma

decant5 ml

$38.00

$7.60/ml

12% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Love-O-MaticRoom 1015 · Decant · 10 ml$26.00$2.60/ml13% above market
Full

Room 1015

Love-O-Matic

decant10 ml

$26.00

$2.60/ml

13% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Wasabi KlubRoom 1015 · Decant · 10 ml$29.00$2.90/mlNo comps yet
Full

Room 1015

Wasabi Klub

decant10 ml

$29.00

$2.90/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Prima DonnaSospiro · Decant · 10 ml$23.00$2.30/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$23.00

$2.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
VibratoSospiro · Decant · 10 ml$29.00$2.90/ml6% under market
Full

Sospiro

Vibrato

decant10 ml

$29.00

$2.90/ml

6% under market · 14 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
God of FireStephane Humbert Lucas · Decant · 10 ml$46.00$4.60/ml21% above market
Full

Stephane Humbert Lucas

God of Fire

decant10 ml

$46.00

$4.60/ml

21% above market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Pink BoaStephane Humbert Lucas · Decant · 10 ml$46.00$4.60/mlNo comps yet
Full

Stephane Humbert Lucas

Pink Boa

decant10 ml

$46.00

$4.60/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Sunlit VanillaSummer Fridays · Decant · 10 ml$29.00$2.90/mlNo comps yet
Full

Summer Fridays

Sunlit Vanilla

decant10 ml

$29.00

$2.90/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Azure Drift: Tropical Moose V2WOLF · Decant · 10 ml$35.00$3.50/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$35.00

$3.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
FlamangoThird Eye · Decant · 10 ml$43.00$4.30/ml19% above market
Full

Third Eye

Flamango

decant10 ml

$43.00

$4.30/ml

19% above market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Moon LotusThird Eye · Decant · 10 ml$43.00$4.30/mlNo comps yet
Full

Third Eye

Moon Lotus

decant10 ml

$43.00

$4.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Red RumThird Eye · Decant · 10 ml$43.00$4.30/ml25% above market
Full

Third Eye

Red Rum

decant10 ml

$43.00

$4.30/ml

25% above market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Red Rum ReserveThird Eye · Decant · 5 ml$27.00$5.40/ml42% above market
Full
decant5 ml

$27.00

$5.40/ml

42% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
BabycatYves Saint Laurent · Decant · 10 ml$33.00$3.30/ml13% under market
Full

Yves Saint Laurent

Babycat

decant10 ml

$33.00

$3.30/ml

13% under market · 5 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
BluesZernell Gillie · Decant · 5 ml$33.00$6.60/mlNo comps yet
Full

Zernell Gillie

Blues

decant5 ml

$33.00

$6.60/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
HouseZernell Gillie · Decant · 5 ml$33.00$6.60/mlNo comps yet
Full

Zernell Gillie

House

decant5 ml

$33.00

$6.60/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Hip-HopZernell Gillie · Decant · 5 ml$33.00$6.60/mlNo comps yet
Full

Zernell Gillie

Hip-Hop

decant5 ml

$33.00

$6.60/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
R&BZernell Gillie · Decant · 5 ml$33.00$6.60/mlNo comps yet
Full

Zernell Gillie

R&B

decant5 ml

$33.00

$6.60/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
ROCKZernell Gillie · Decant · 5 ml$36.00$7.20/mlNo comps yet
Full

Zernell Gillie

ROCK

decant5 ml

$36.00

$7.20/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
TechnoZernell Gillie · Decant · 5 ml$33.00$6.60/ml10% above market
Full

Zernell Gillie

Techno

decant5 ml

$33.00

$6.60/ml

10% above market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Bee ExtraitZoologist · Decant · 10 ml$57.00$5.70/ml6% above market
Full

Zoologist

Bee Extrait

decant10 ml

$57.00

$5.70/ml

6% above market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
CamelZoologist · Decant · 10 ml$53.00$5.30/mlNo comps yet
Full

Zoologist

Camel

decant10 ml

$53.00

$5.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Chameleon Tropical BloomsZoologist · Decant · 10 ml$53.00$5.30/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$53.00

$5.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
CowZoologist · Decant · 10 ml$53.00$5.30/mlNo comps yet
Full

Zoologist

Cow

decant10 ml

$53.00

$5.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Harvest mouseZoologist · Decant · 10 ml$53.00$5.30/mlNo comps yet
Full

Zoologist

Harvest mouse

decant10 ml

$53.00

$5.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
LovebirdZoologist · Decant · 10 ml$53.00$5.30/mlNo comps yet
Full

Zoologist

Lovebird

decant10 ml

$53.00

$5.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Macaque YuzuZoologist · Decant · 10 ml$53.00$5.30/mlNo comps yet
Full

Zoologist

Macaque Yuzu

decant10 ml

$53.00

$5.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
NightingaleZoologist · Decant · 10 ml$53.00$5.30/mlNo comps yet
Full

Zoologist

Nightingale

decant10 ml

$53.00

$5.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Portugese Man O' WarZoologist · Decant · 10 ml$53.00$5.30/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$53.00

$5.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
RabbitZoologist · Decant · 10 ml$57.00$5.70/mlNo comps yet
Full

Zoologist

Rabbit

decant10 ml

$57.00

$5.70/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Snowy OwlZoologist · Decant · 10 ml$53.00$5.30/mlNo comps yet
Full

Zoologist

Snowy Owl

decant10 ml

$53.00

$5.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
SquidZoologist · Decant · 10 ml$53.00$5.30/mlNo comps yet
Full

Zoologist

Squid

decant10 ml

$53.00

$5.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
ToucanZoologist · Decant · 10 ml$53.00$5.30/mlNo comps yet
Full

Zoologist

Toucan

decant10 ml

$53.00

$5.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Read the original postShow

Quality Glass

Crimped & Pressurized

Premium Labels & Presentation... Decants done right.

NEW BOTTLES: Iris Debonair, L'Enfant Terrible, Aaron Terence Hughes drop (10/6, Censored, Kayos, Guapo, Gin Sling, Supernova, more Zoologist (Squid & Camel), restocks and more.

ALL 3ml and up now come standard Crimped & Pressurized - These atomizers are very THICC glass with a smooth, ultra fine spray, and have ZERO chance of leaks. No need to pay extra to upgrade! All 2ml will come in high quality, 3ml rectangular thick glass atomizer with a little room at the top.

Professional Atomizers/Labels: [https://imgur.com/a/NCe16RA](https://imgur.com/a/NCe16RA)

I'm not a professional shop, just a hobby, but I take great pride in my presentation, packaging, and making sure the box gets to you safe.

Please refer to my Google spreadsheet for all sizes and pricing:

[https://docs.google.com/spreadsheets/d/1aDzs14Ulkhd1E6RuStLxNLPHpv4F78\\\\\\\_2Tfnq78vP8ys/edit?usp=drivesdk](https://docs.google.com/spreadsheets/d/1aDzs14Ulkhd1E6RuStLxNLPHpv4F78_2Tfnq78vP8ys/edit?usp=drivesdk)

Pictures of bottles can be found here:

[https://imgur.com/a/vgrvwlb](https://imgur.com/a/vgrvwlb)

[https://imgur.com/a/a5ufJjk](https://imgur.com/a/a5ufJjk)

Shipping is $7 flat within the Continental U.S. PayPal F&F, Venmo F&F, Zelle accepted.

**AARON TERENCE HUGHES**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |10/6|12|16|24|45| |Censored|12|16|24|45| |Gin Sling|11|14|21|39| |Guapo|12|16|24|45| |Kayos|12|16|24|45| |Supernova|12|16|24|45|

**BDK PARFUMS**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Gris Charnel EDP|8|10|13|22|

**BIANCO PROFUMO**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Caffe Amaro|6|8|12|21|

**BLNDGRAPHY**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Santal Painkiller|10|13|19|34|

**BOHOBOCO**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Wet Cherry Liquor|13|17|25|xxx|

**BOND NO. 9**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Lafayette St.|8|11|14|24|

**BORNTOSTANDOUT**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Drunk Lovers|10|14|18|32|

**BYREDO**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Lil' Fleur|xxx|7|9|14| |Mojave Ghost Absolu|12|16|23|40|

**CLUE PERFUMERY**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Dandelion Butter|13|18|27|xxx|

**CREED**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Absolu Aventus|11|15|20|36| |Iris Debonair|13|17|25|47|

**DAY THREE**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Aylan|10|13|19|34| |Desert Rain|10|13|19|34| |Frost|8|11|16|28| |Edge of Eden|10|13|19|34| |La Tacita de Cafe|10|13|19|34| |Tres Oros|10|13|19|34| |Midnight Raspberry|15|20|29|xxx|

**D.S. & Durga**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Black Magenta|7|9|12|20| |Concrete Lightning (Studio Juice)|16|22|33|62| |Cognac Reign|7|9|12|20| |Crush Balls (Studio Juice)|16|22|33|62| |Debaser|8|10|14|24| |I Don't Know What|8|10|14|24| |Gauteau Blackout (Studio Juice)|16|22|33|62| |Lilac City (Bergdorf Goodman Exclusive)|14|19|31|59| |Rose Pacific (Studio Juice)|16|22|33|62| |The Most Festive Cologne of Al Time (Discontinued)|12|15|24|44| |Well Dressed Werewolf (Studio Juice)|16|22|33|62|

**ELOREA**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Cloud Daze|11|15|20|36| |Gentle Shower|11|15|20|36| |With You|11|15|20|36|

**EX NIHLIO**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Blue Talisman EDP|11|15|21|38| |Blue Talisman Extrait|13|18|25|48| |Demon Dancer|11|15|21|38| |The Hedonist EDP|11|15|21|38| |The Hedonist Extrait|13|18|26|48| |The Hedonist Bois de Santal (Sandalwood - Signature Collection)|16|22|33|58| |Scarlet Sands (Dubai Exclusive)|17|23|33|61| |Speed Legends|11|15|21|38| |Speed Legends: Night Drive|15|20|28|52|

**FLORAIKU**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Gong|11|15|21|38| |One Umbrella For Two|9|12|17|32|

**FRAGRANCE DU BOIS**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Tropiques|10|13|18|32|

**FREDERIC MALLE**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Acne Studios|11|15|22|40| |Musc Ravageur (2022 Batch)|13|17|25|47|

**GIVENCHY**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |L'Enfant Terrible|12|15|21|39|

**GUERLAIN**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Spiritueuse Double Vanille|12|15|21|38|

**IMAGINARY AUTHORS**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |A Little Secret|8|10|14|25| |Cape Heartache|8|10|14|25| |Dipped In Chocolate (Discontinued)|8|10|14|25|

**KAYALI**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Chocolate Oud|9|11|17|32|

**KILIAN**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Angels' Share|10|13|17|30| |Angels' Share On The Rocks|11|14|19|34| |Angels' Share Paradis|12|15|21|38|

**LE LABO**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Coriandre 39 (Mexico City Exclusive)|12|16|23|41|

**LES INDEMODABLES**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Vanille Havane|12|17|24|44|

**LOUIS VUITTON**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Afternoon Swim|9|11|16|29| |City of Stars|10|12|18|33| |Imagination|9|11|16|29| |L'immensite|9|11|16|29| |LVers|10|12|18|33| |Nouveau Monde|9|11|16|29| |Pacific Chill|9|11|16|29| |Sun Song|10|12|18|33| |Symphony|16|21|30|56|

**MAISON MARGIELA**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |By The Fireplace|xxx|5|8|12|

**MATIERE PREMIERE**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Vanilla Powder Extrait|10|13|17|32|

**MEMOIRS OF A PERFUME COLLECTOR**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |California Love|11|15|21|38|

**MIND GAMES**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Blockade|9|11|15|26|

**NISHANE**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Hacivat|8|10|13|22| |Wulong Cha|8|10|13|22|

**ONE DAY**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Taipei|12|16|24|44|

**PARFUMS DE MARLY**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Althaïr|7|9|12|21| |Castley|7|9|12|21| |Layton|7|9|12|21| |Layton Exclusif|6|8|11|18| |Greenley|7|9|12|21| |Greenley (Pre-Reform) Batch 12100123|xxx|15|23|44| |Pegasus Exclusif|6|8|11|18| |Percival|7|9|12|21| |Sedley|7|9|12|21|

**PERNOIRE**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Anelo|15|19|31|xxx| |Yuma|15|19|31|xxx|

**ROOM 1015**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Love-O-Matic|7|9|12|19| |Wasabi Klub|8|10|13|22|

**SOSPIRO**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Prima Donna|5|7|10|16| |Vibrato|8|10|13|22|

**STEPHANE HUMBERT LUCAS**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |God of Fire|11|15|22|39| |Pink Boa|11|15|22|39|

**SUMMER FRIDAYS**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Sunlit Vanilla|8|10|13|22|

**WOLF**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Azure Drift: Tropical Moose V2 (FREE SHIPPING)|XXX|19|25|35|

**THIRD EYE FRAGRANCE CO.**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Flamango|11|14|20|36| |Moon Lotus|11|14|20|36| |Red Rum|11|14|20|36| |Red Rum Reserve|11|14|20|xxx|

**YSL**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Babycat (Black Label)|10|12|15|26|

**ZERNELL GILLIE**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Blues|13|18|26|| |House|13|18|26|| |Hip-Hop|13|18|26|| |R&B (Running LOW)|13|18|26|| |ROCK|15|20|29|| |Techno|13|18|26||

**ZOOLOGIST**

|Fragrance|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Bee|13|18|27|50| |Camel|12|16|25|46| |Chameleon Tropical Blooms|12|16|25|46| |Cow|12|16|25|46| |Harvest Mouse|12|16|25|46| |Lovebird|12|16|25|46| |Macaque Yuzu|12|16|25|46| |Nightingale|12|16|25|46| |Portugese Man O' War|12|16|25|46| |Rabbit|13|18|27|50| |Snowy Owl|12|16|24|46| |Squid|12|16|24|46| |Toucan|11|16|24|46|

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

5 days ago$14.00active
5 days ago$52.00active
5 days ago$46.00active
5 days ago$52.00active
5 days ago$52.00active
5 days ago$52.00active
5 days ago$29.00active
5 days ago$28.00active
5 days ago$41.00active
5 days ago$32.00active
5 days ago$31.00active
5 days ago$39.00active
5 days ago$21.00active
5 days ago$47.00active
5 days ago$34.00active
5 days ago$43.00active
5 days ago$54.00active
5 days ago$41.00active
5 days ago$41.00active
5 days ago$35.00active
5 days ago$41.00active
5 days ago$41.00active
5 days ago$41.00active
5 days ago$36.00active
5 days ago$27.00active
5 days ago$69.00active
5 days ago$27.00active
5 days ago$69.00active
5 days ago$31.00active
5 days ago$31.00active
5 days ago$69.00active
5 days ago$66.00active
5 days ago$69.00active
5 days ago$51.00active
5 days ago$40.00active
5 days ago$43.00active
5 days ago$43.00active
5 days ago$43.00active
5 days ago$45.00active
5 days ago$55.00active
5 days ago$45.00active
5 days ago$45.00active
5 days ago$55.00active
5 days ago$68.00active
5 days ago$45.00active
5 days ago$59.00active
5 days ago$45.00active
5 days ago$39.00active
5 days ago$39.00active
5 days ago$47.00active
5 days ago$54.00active
5 days ago$46.00active
5 days ago$45.00active
5 days ago$32.00active
5 days ago$32.00active
5 days ago$32.00active
5 days ago$39.00active
5 days ago$37.00active
5 days ago$41.00active
5 days ago$45.00active
5 days ago$48.00active
5 days ago$51.00active
5 days ago$37.00active
5 days ago$39.00active
5 days ago$37.00active
5 days ago$37.00active
5 days ago$39.00active
5 days ago$37.00active
5 days ago$37.00active
5 days ago$39.00active
5 days ago$63.00active
5 days ago$19.00active
5 days ago$39.00active
5 days ago$45.00active
5 days ago$33.00active
5 days ago$29.00active
5 days ago$29.00active
5 days ago$51.00active
5 days ago$28.00active
5 days ago$28.00active
5 days ago$28.00active
5 days ago$25.00active
5 days ago$28.00active
5 days ago$51.00active
5 days ago$25.00active
5 days ago$28.00active
5 days ago$28.00active
5 days ago$38.00active
5 days ago$38.00active
5 days ago$26.00active
5 days ago$29.00active
5 days ago$23.00active
5 days ago$29.00active
5 days ago$46.00active
5 days ago$46.00active
5 days ago$29.00active
5 days ago$35.00active
5 days ago$43.00active
5 days ago$43.00active
5 days ago$43.00active
5 days ago$27.00active
5 days ago$33.00active
5 days ago$33.00active
5 days ago$33.00active
5 days ago$33.00active
5 days ago$33.00active
5 days ago$36.00active
5 days ago$33.00active
5 days ago$57.00active
5 days ago$53.00active
5 days ago$53.00active
5 days ago$53.00active
5 days ago$53.00active
5 days ago$53.00active
5 days ago$53.00active
5 days ago$53.00active
5 days ago$53.00active
5 days ago$57.00active
5 days ago$53.00active
5 days ago$53.00active
5 days ago$53.00active
4 days ago$69.00active
4 days ago$33.00active
4 days ago$33.00active
3 days ago$36.00active
3 days ago$40.00active
3 days ago$36.00active
3 days ago$36.00active
3 days ago$40.00active
3 days ago$36.00active
3 days ago$36.00active
3 days ago$40.00active
3 days ago$33.00active
2 days ago$33.00active
2 days ago$33.00active
2 days ago$33.00active

Asking about Love-O-Matic 10 ml · $26