Floraïku Gong
View listing2 days ago
5% above market · 1 comp
$5.90/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Floraïku Gong over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Floraïku Gong
View listing2 days ago
5% above market · 1 comp
$5.90/ml
Shipping not stated
Floraïku Gong
View listing3 days ago
5% under market · 1 comp
$5.60/ml
Shipping not stated
Floraïku Gong
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$4.50/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Floraïku Gong | u/aRosySpell | 5 ml | decant | $29.50 $5.90/ml Shipping not stated | 5% above market · 1 comp | 2 days ago |
Floraïku Gong | u/jlpazz | 5 ml | decant | $28.00 $5.60/ml Shipping not stated | 5% under market · 1 comp | 3 days ago |
Floraïku Gong | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |