D.S. & Durga I Don’t Know What
View listing1 day ago
4% under market · 1 comp
$2.30/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$130median ask · 4 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for D.S. & Durga I Don’t Know What over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
D.S. & Durga I Don’t Know What
View listing1 day ago
4% under market · 1 comp
$2.30/ml
Shipping not stated
D.S. & Durga I Don’t Know What
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$1.56/ml
Shipping included
D.S. & Durga I Don’t Know What
View listing2 days ago
13% under market · 1 comp
$2.70/ml
Shipping not stated
D.S. & Durga I Don’t Know What
View listing4 days ago
15% above market · 1 comp
$3.10/ml
Plus $7.00 shipping
D.S. & Durga I Don’t Know What
View listing4 days ago
4% above market · 1 comp
$2.40/ml
Shipping not stated
D.S. & Durga I Don’t Know What
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$1.56/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
D.S. & Durga I Don’t Know What | u/nipslip69_420 | 50 ml | full bottle used | $115.00 $2.30/ml Shipping not stated | 4% under market · 1 comp | 1 day ago |
D.S. & Durga I Don’t Know What | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle new open box | $140.00 $1.56/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 2 days ago |
D.S. & Durga I Don’t Know What | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $27.00 $2.70/ml Shipping not stated | 13% under market · 1 comp | 2 days ago |
D.S. & Durga I Don’t Know What | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $31.00 $3.10/ml Plus $7.00 shipping | 15% above market · 1 comp | 4 days ago |
D.S. & Durga I Don’t Know What | u/nipslip69_420 | 50 ml | full bottle used | $120.00 $2.40/ml Shipping not stated | 4% above market · 1 comp | 4 days ago |
D.S. & Durga I Don’t Know What | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle new open box | $140.00 $1.56/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 5 days ago |