D.S. & Durga Cognac Reign
View listing2 days ago
49% under retail
$2.30/ml
Plus $5.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$115median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for D.S. & Durga Cognac Reign over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
D.S. & Durga Cognac Reign
View listing2 days ago
49% under retail
$2.30/ml
Plus $5.00 shipping
D.S. & Durga Cognac Reign
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.70/ml
Plus $7.00 shipping
D.S. & Durga Cognac Reign
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$6.00/ml
Plus $6.00 shipping
D.S. & Durga Cognac Reign
View listing5 days ago
49% under retail
$2.30/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
D.S. & Durga Cognac Reign | u/sun_d | 50 ml | full bottle | $115.00 $2.30/ml Plus $5.00 shipping | 49% under retail | 2 days ago |
D.S. & Durga Cognac Reign | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $27.00 $2.70/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
D.S. & Durga Cognac Reign | u/QuietLingonberry | 2 ml | sample used | $12.00 $6.00/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |
D.S. & Durga Cognac Reign | u/sun_d | 50 ml | full bottle | $115.00 $2.30/ml Plus $5.00 shipping | 49% under retail | 5 days ago |