Nishane Hacivat
View listing1 hour ago
55% above market · 9 comps
$4.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Nishane Hacivat over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Nishane Hacivat
View listing1 hour ago
55% above market · 9 comps
$4.50/ml
Shipping not stated
Nishane Hacivat
View listing2 hours ago
17% above market · 1 comp
$1.72/ml
Shipping not stated
Nishane Hacivat
View listing7 hours ago
27% under market · 9 comps
$2.20/ml
Shipping not stated
Nishane Hacivat
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.20/ml
Plus $6.00 shipping
Nishane Hacivat
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$3.90/ml
Plus $7.50 shipping
Nishane Hacivat
View listing2 days ago
10% under market · 9 comps
$2.60/ml
Shipping not stated
Nishane Hacivat
View listing2 days ago
3% above market · 9 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Nishane Hacivat
View listing3 days ago
55% above market · 9 comps
$4.50/ml
Shipping not stated
Nishane Hacivat
View listing3 days ago
9% above market · 9 comps
$3.15/ml
Plus $6.00 shipping
Nishane Hacivat
View listing3 days ago
3% under market · 9 comps
$2.90/ml
Plus $7.00 shipping
Nishane Hacivat
View listing5 days ago
3% above market · 9 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Nishane Hacivat
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$3.90/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Nishane Hacivat | u/jlpazz | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Shipping not stated | 55% above market · 9 comps | 1 hour ago |
Nishane Hacivat | u/FreshScent11 | 100 ml | partial bottle used | $169.00 $1.72/ml Shipping not stated | 17% above market · 1 comp | 2 hours ago |
Nishane Hacivat | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $22.00 $2.20/ml Shipping not stated | 27% under market · 9 comps | 7 hours ago |
Nishane Hacivat | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $66.00 $2.20/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Nishane Hacivat | u/youme211 | 5 ml | decant | $19.50 $3.90/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Nishane Hacivat | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Shipping not stated | 10% under market · 9 comps | 2 days ago |
Nishane Hacivat | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping not stated | 3% above market · 9 comps | 2 days ago |
Nishane Hacivat | u/jlpazz | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Shipping not stated | 55% above market · 9 comps | 3 days ago |
Nishane Hacivat | u/fragdelta | 10 ml | decant | $31.50 $3.15/ml Plus $6.00 shipping | 9% above market · 9 comps | 3 days ago |
Nishane Hacivat | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $7.00 shipping | 3% under market · 9 comps | 3 days ago |
Nishane Hacivat | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping not stated | 3% above market · 9 comps | 5 days ago |
Nishane Hacivat | u/youme211 | 5 ml | decant | $19.50 $3.90/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Nishane Hacivat
View listing11 hours ago
13% under market · 9 comps
$2.60/ml
Plus $5.00 shipping
Nishane Hacivat
View listing2 days ago
8% under market · 9 comps
$2.75/ml
Shipping not stated
Nishane Hacivat
View listing5 days ago
15% under market · 1 comp
$1.47/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Nishane Hacivat | u/bharr026 | 10 ml | decant used | $13.00 $2.60/ml Plus $5.00 shipping | 13% under market · 9 comps | 11 hours ago |
Nishane Hacivat | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $27.50 $2.75/ml Shipping not stated | 8% under market · 9 comps | 2 days ago |
Nishane Hacivat | u/lpareddit01 | 100 ml | partial bottle used | $140.00 $1.47/ml Plus $5.00 shipping | 15% under market · 1 comp | 5 days ago |