Bond No. 9 Lafayette Street
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$4.70/ml
Plus $7.50 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Bond No. 9 Lafayette Street over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Bond No. 9 Lafayette Street
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$4.70/ml
Plus $7.50 shipping
Bond No. 9 Lafayette Street
View listing2 days ago
20% under market · 4 comps
$2.70/ml
Shipping not stated
Bond No. 9 Lafayette Street
View listing3 days ago
36% above market · 4 comps
$3.95/ml
Shipping not stated
Bond No. 9 Lafayette Street
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Bond No. 9 Lafayette Street
View listing4 days ago
34% above market · 4 comps
$3.90/ml
Plus $6.00 shipping
Bond No. 9 Lafayette Street
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$6.75/ml
Plus $6.00 shipping
Bond No. 9 Lafayette Street
View listing4 days ago
6% under market · 4 comps
$3.10/ml
Plus $7.00 shipping
Bond No. 9 Lafayette Street
View listing5 days ago
23% under market · 4 comps
$2.60/ml
Shipping not stated
Bond No. 9 Lafayette Street
View listing6 days ago
Near market · 1 comp
$4.70/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Bond No. 9 Lafayette Street | u/youme211 | 5 ml | decant | $23.50 $4.70/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Bond No. 9 Lafayette Street | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $27.00 $2.70/ml Shipping not stated | 20% under market · 4 comps | 2 days ago |
Bond No. 9 Lafayette Street | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $39.50 $3.95/ml Shipping not stated | 36% above market · 4 comps | 3 days ago |
Bond No. 9 Lafayette Street | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $105.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Bond No. 9 Lafayette Street | u/fragdelta | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Plus $6.00 shipping | 34% above market · 4 comps | 4 days ago |
Bond No. 9 Lafayette Street | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $13.50 $6.75/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Bond No. 9 Lafayette Street | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $31.00 $3.10/ml Plus $7.00 shipping | 6% under market · 4 comps | 4 days ago |
Bond No. 9 Lafayette Street | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Shipping not stated | 23% under market · 4 comps | 5 days ago |
Bond No. 9 Lafayette Street | u/youme211 | 5 ml | decant | $23.50 $4.70/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 6 days ago |