Louis Vuitton Imagination
View listing5 hours ago
20% under market · 12 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$475median ask · 1 ask · 4 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Louis Vuitton Imagination over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Louis Vuitton Imagination
View listing5 hours ago
20% under market · 12 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing12 hours ago
Near market · 12 comps
$3.50/ml
Shipping included
Louis Vuitton Imagination
View listing1 day ago
Near market · 5 comps
$5.00/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Imagination
View listing1 day ago
22% above market · 5 comps
$6.11/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Imagination
View listing1 day ago
Near market · 5 comps
$5.00/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton Imagination
View listing1 day ago
93% above market · 1 comp
$9.67/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing1 day ago
40% above market · 5 comps
$7.00/ml
Plus $7.00 shipping
Louis Vuitton Imagination
View listing1 day ago
35% under market · 5 comps
$4.00/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing1 day ago
29% above market · 12 comps
$4.50/ml
Plus $10.00 shipping
Louis Vuitton Imagination
View listing1 day ago
9% above market · 12 comps
$3.70/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing2 days ago
Near market · 12 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing2 days ago
18% under market · 5 comps
$5.00/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing2 days ago
31% above market · 12 comps
$4.60/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing2 days ago
6% above market · 3 comps
$3.13/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing2 days ago
7% above market · 12 comps
$3.75/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing2 days ago
41% under market · 2 comps
$2.40/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing2 days ago
11% above market · 3 comps
$3.37/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Imagination
View listing2 days ago
56% under market · 5 comps
$2.50/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing2 days ago
16% under market · 12 comps
$2.85/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing2 days ago
17% under market · 12 comps
$2.90/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing3 days ago
3% under market · 3 comps
$3.03/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Imagination
View listing3 days ago
40% under market · 5 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing3 days ago
8% under market · 5 comps
$4.60/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing3 days ago
Near market · 12 comps
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Imagination
View listing3 days ago
27% above market · 1 comp
$7.00/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Imagination
View listing3 days ago
Near market · 12 comps
$3.60/ml
Plus $7.00 shipping
Louis Vuitton Imagination
View listing3 days ago
28% above market · 5 comps
$6.40/ml
Plus $8.00 shipping
Louis Vuitton Imagination
View listing4 days ago
6% under market · 3 comps
$2.93/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Imagination
View listing4 days ago
40% above market · 5 comps
$7.00/ml
Plus $7.00 shipping
Louis Vuitton Imagination
View listing5 days ago
21% under market · 1 comp
$5.50/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing5 days ago
Near market · 12 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing5 days ago
Near market · 5 comps
$5.00/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton Imagination
View listing15 days ago
31% under retail
$2.47/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Imagination | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 20% under market · 12 comps | 5 hours ago |
Louis Vuitton Imagination | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping included | Near market · 12 comps | 12 hours ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Visible_Outcome_3213 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 5 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton Imagination | u/palnajar3 | 2 ml | sample used | $11.00 $6.11/ml Plus $6.00 shipping | 22% above market · 5 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton Imagination | u/youme211 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 5 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton Imagination | u/repitism | 3 ml | decant | $29.00 $9.67/ml Shipping not stated | 93% above market · 1 comp | 1 day ago |
Louis Vuitton Imagination | u/jhc1106 | 2 ml | sample | $14.00 $7.00/ml Plus $7.00 shipping | 40% above market · 5 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton Imagination | u/SovietStrength | 2 ml | sample | $8.00 $4.00/ml Shipping not stated | 35% under market · 5 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton Imagination | u/REDLINE-007 | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Plus $10.00 shipping | 29% above market · 12 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton Imagination | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | 9% above market · 12 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | Near market · 12 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Illustrious_Theory13 | 2 ml | sample | $10.00 $5.00/ml Shipping not stated | 18% under market · 5 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $46.00 $4.60/ml Shipping not stated | 31% above market · 12 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Imbadwithmoney_____ | 30 ml | decant | $94.00 $3.13/ml Shipping not stated | 6% above market · 3 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $37.50 $3.75/ml Shipping not stated | 7% above market · 12 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Robbie_stj | 100 ml | full bottle used | $240.00 $2.40/ml Shipping not stated | 41% under market · 2 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $101.00 $3.37/ml Plus $6.00 shipping | 11% above market · 3 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Friendly-Help-3701 | 2 ml | sample | $5.00 $2.50/ml Shipping not stated | 56% under market · 5 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Friendly-Help-3701 | 10 ml | decant | $28.50 $2.85/ml Shipping not stated | 16% under market · 12 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Clubber41 | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Shipping not stated | 17% under market · 12 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/uoenoMeh | 30 ml | decant | $91.00 $3.03/ml Plus $6.00 shipping | 3% under market · 3 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Tight-Ad-9126 | 5 ml | decant | $15.00 $3.00/ml Shipping not stated | 40% under market · 5 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/jlpazz | 5 ml | decant | $23.00 $4.60/ml Shipping not stated | 8% under market · 5 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/fragdelta | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 12 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $14.00 $7.00/ml Plus $6.00 shipping | 27% above market · 1 comp | 3 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 12 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Advantageous01 | 5 ml | decant | $32.00 $6.40/ml Plus $8.00 shipping | 28% above market · 5 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/nafis1624 | 30 ml | decant | $88.00 $2.93/ml Plus $6.00 shipping | 6% under market · 3 comps | 4 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/jhc1106 | 2 ml | sample new open box | $14.00 $7.00/ml Plus $7.00 shipping | 40% above market · 5 comps | 4 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Equivalent_Error6426 | 2 ml | decant | $11.00 $5.50/ml Shipping not stated | 21% under market · 1 comp | 5 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | Near market · 12 comps | 5 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/youme211 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 5 comps | 5 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/drawer_clean | 100 ml | partial bottle used | $210.00 $2.47/ml Shipping included | 31% under retail | 15 days ago |
Louis Vuitton Imagination
View listing9 hours ago
Near market · 12 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing1 day ago
28% above retail
$4.60/ml
Shipping included
Louis Vuitton Imagination
View listing2 days ago
7% under market · 1 comp
$2.64/ml
Shipping included
Louis Vuitton Imagination
View listing3 days ago
7% above market · 1 comp
$2.63/ml
Shipping included
Louis Vuitton Imagination
View listing4 days ago
200% above market · 2 comps
$6.30/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing5 days ago
Unusually low — verify before paying
$1.80/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Imagination
View listing6 days ago
48% under market · 1 comp
$5.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Imagination | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | Near market · 12 comps | 9 hours ago |
Louis Vuitton Imagination | u/bob_bob_bbb | 100 ml | partial bottle used | $230.00 $4.60/ml Shipping included | 28% above retail | 1 day ago |
Louis Vuitton Imagination | u/FAZeroWolf | 200 ml | full bottle used | $475.00 $2.64/ml Shipping included | 7% under market · 1 comp | 2 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Burrzky | 200 ml | full bottle used | $510.00 $2.63/ml Shipping included | 7% above market · 1 comp | 3 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/ZayGo- | 100 ml | full bottle | $630.00 $6.30/ml Shipping not stated | 200% above market · 2 comps | 4 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/grancoupe_6 | 100 ml | full bottle | $180.00 $1.80/ml Shipping not stated | Unusually low — verify before paying | 5 days ago |
Louis Vuitton Imagination | u/Tight-Ad-9126 | 3 ml | decant | $15.00 $5.00/ml Shipping not stated | 48% under market · 1 comp | 6 days ago |