Louis Vuitton Symphony
View listing6 hours ago
23% under market · 4 comps
$5.30/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$525median ask · 1 ask · 2 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Louis Vuitton Symphony over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Louis Vuitton Symphony
View listing6 hours ago
23% under market · 4 comps
$5.30/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Symphony
View listing1 day ago
5% under market · 3 comps
$7.40/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton Symphony
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$6.00/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Symphony
View listing2 days ago
8% above market · 3 comps
$7.80/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Symphony
View listing2 days ago
11% above market · 4 comps
$7.20/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Symphony
View listing2 days ago
48% above market · 4 comps
$9.60/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Symphony
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$6.17/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Symphony
View listing3 days ago
8% above market · 3 comps
$8.00/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Symphony
View listing3 days ago
Near market · 4 comps
$6.65/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Symphony
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping not stated
Louis Vuitton Symphony
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$10.00/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Symphony
View listing3 days ago
9% under market · 4 comps
$6.30/ml
Plus $7.00 shipping
Louis Vuitton Symphony
View listing5 days ago
5% under market · 3 comps
$7.40/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Symphony | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $53.00 $5.30/ml Shipping not stated | 23% under market · 4 comps | 6 hours ago |
Louis Vuitton Symphony | u/youme211 | 5 ml | decant | $37.00 $7.40/ml Plus $7.50 shipping | 5% under market · 3 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton Symphony | u/SovietStrength | 2 ml | sample | $12.00 $6.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 1 day ago |
Louis Vuitton Symphony | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $39.00 $7.80/ml Shipping not stated | 8% above market · 3 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Symphony | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $72.00 $7.20/ml Shipping not stated | 11% above market · 4 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Symphony | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $96.00 $9.60/ml Shipping not stated | 48% above market · 4 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Symphony | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $185.00 $6.17/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Louis Vuitton Symphony | u/jlpazz | 5 ml | decant | $40.00 $8.00/ml Shipping not stated | 8% above market · 3 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Symphony | u/fragdelta | 10 ml | decant | $66.50 $6.65/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 4 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Symphony | u/sarbin0w2 | — | full bottle | $575.00 Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Louis Vuitton Symphony | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $20.00 $10.00/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Louis Vuitton Symphony | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $63.00 $6.30/ml Plus $7.00 shipping | 9% under market · 4 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Symphony | u/youme211 | 5 ml | decant | $37.00 $7.40/ml Plus $7.50 shipping | 5% under market · 3 comps | 5 days ago |
Louis Vuitton Symphony
View listing20 hours ago
Near market · 1 comp
$5.10/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Symphony
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$5.25/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Symphony | u/Hemetlat | 100 ml | full bottle | $510.00 $5.10/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 20 hours ago |
Louis Vuitton Symphony | u/moy07 | 100 ml | full bottle used | $525.00 $5.25/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 5 days ago |