Fragrance du Bois Tropiques
View listing2 hours ago
Not enough comps yet
$4.25/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Fragrance du Bois Tropiques over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Fragrance du Bois Tropiques
View listing2 hours ago
Not enough comps yet
$4.25/ml
Shipping not stated
Fragrance du Bois Tropiques
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$3.70/ml
Shipping not stated
Fragrance du Bois Tropiques
View listing4 days ago
5% above market · 1 comp
$3.90/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Fragrance du Bois Tropiques | u/Ehhpitome | 2 ml | sample | $8.50 $4.25/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 hours ago |
Fragrance du Bois Tropiques | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Fragrance du Bois Tropiques | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Plus $7.00 shipping | 5% above market · 1 comp | 4 days ago |