Zoologist Cow
View listing2 hours ago
34% under market · 1 comp
$3.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Zoologist Cow over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Zoologist Cow
View listing2 hours ago
34% under market · 1 comp
$3.50/ml
Shipping not stated
Zoologist Cow
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$7.00/ml
Shipping not stated
Zoologist Cow
View listing4 days ago
51% above market · 1 comp
$5.30/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Zoologist Cow | u/jlpazz | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 34% under market · 1 comp | 2 hours ago |
Zoologist Cow | u/jlpazz | 5 ml | decant | $35.00 $7.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Zoologist Cow | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $53.00 $5.30/ml Plus $7.00 shipping | 51% above market · 1 comp | 4 days ago |