Givenchy L'Enfant Terrible
View listing51 min ago
11% under market · 1 comp
$2.80/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$298median ask · 1 ask · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Givenchy L'Enfant Terrible over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Givenchy L'Enfant Terrible
View listing51 min ago
11% under market · 1 comp
$2.80/ml
Shipping not stated
Givenchy L'Enfant Terrible
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$5.00/ml
Shipping not stated
Givenchy L'Enfant Terrible
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$4.60/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Givenchy L'Enfant Terrible | u/Wide_Parsley1799 | 100 ml | full bottle | $280.00 $2.80/ml Shipping not stated | 11% under market · 1 comp | 51 min ago |
Givenchy L'Enfant Terrible | u/Illustrious_Theory13 | 2 ml | decant | $10.00 $5.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Givenchy L'Enfant Terrible | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $46.00 $4.60/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Givenchy L'Enfant Terrible
View listing23 hours ago
13% above market · 1 comp
$3.15/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Givenchy L'Enfant Terrible | u/Academic-Map-5551 | 100 ml | full bottle used | $315.00 $3.15/ml Shipping included | 13% above market · 1 comp | 23 hours ago |