Parfums de Marly Castley
View listing7 hours ago
34% above market · 1 comp
$2.13/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$160median ask · 3 asks · 2 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Parfums de Marly Castley over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Parfums de Marly Castley
View listing7 hours ago
34% above market · 1 comp
$2.13/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Castley
View listing16 hours ago
26% under market · 4 comps
$2.10/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Castley
View listing22 hours ago
Not enough comps yet
$1.44/ml
Shipping included
Parfums de Marly Castley
View listing1 day ago
22% above market · 4 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Castley
View listing2 days ago
10% under market · 2 comps
$4.10/ml
Plus $7.50 shipping
Parfums de Marly Castley
View listing2 days ago
22% above market · 2 comps
$5.00/ml
Plus $10.00 shipping
Parfums de Marly Castley
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.05/ml
Plus $7.00 shipping
Parfums de Marly Castley
View listing2 days ago
21% above market · 4 comps
$2.90/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Castley
View listing3 days ago
30% under market · 4 comps
$2.00/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Castley
View listing4 days ago
12% above market · 4 comps
$2.80/ml
Plus $7.00 shipping
Parfums de Marly Castley
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$2.08/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Castley
View listing6 days ago
10% under market · 2 comps
$4.10/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Parfums de Marly Castley | u/DoorsFan91 | 75 ml | full bottle | $160.00 $2.13/ml Shipping not stated | 34% above market · 1 comp | 7 hours ago |
Parfums de Marly Castley | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $21.00 $2.10/ml Shipping not stated | 26% under market · 4 comps | 16 hours ago |
Parfums de Marly Castley | u/GrandConfidence4732 | 125 ml | full bottle new open box | $180.00 $1.44/ml Shipping included | Not enough comps yet | 22 hours ago |
Parfums de Marly Castley | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping not stated | 22% above market · 4 comps | 1 day ago |
Parfums de Marly Castley | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.50 $4.10/ml Plus $7.50 shipping | 10% under market · 2 comps | 2 days ago |
Parfums de Marly Castley | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $10.00 shipping | 22% above market · 2 comps | 2 days ago |
Parfums de Marly Castley | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $61.00 $3.05/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Parfums de Marly Castley | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Shipping not stated | 21% above market · 4 comps | 2 days ago |
Parfums de Marly Castley | u/Clubber41 | 10 ml | decant | $20.00 $2.00/ml Shipping not stated | 30% under market · 4 comps | 3 days ago |
Parfums de Marly Castley | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Plus $7.00 shipping | 12% above market · 4 comps | 4 days ago |
Parfums de Marly Castley | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $104.00 $2.08/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |
Parfums de Marly Castley | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.50 $4.10/ml Plus $7.50 shipping | 10% under market · 2 comps | 6 days ago |
Parfums de Marly Castley
View listing11 hours ago
26% under market · 1 comp
$1.59/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Castley
View listing5 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Parfums de Marly Castley | u/ObjectiveTrue3696 | 75 ml | full bottle | $119.00 $1.59/ml Shipping not stated | 26% under market · 1 comp | 11 hours ago |
Parfums de Marly Castley | u/NPL_Texas | — | full bottle | $160.00 Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |