Parfums de Marly Layton
View listing45 min ago
3% above market · 2 comps
$2.20/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$165median ask · 8 asks · 3 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Parfums de Marly Layton over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Parfums de Marly Layton
View listing45 min ago
3% above market · 2 comps
$2.20/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Layton
View listing2 hours ago
Near market · 1 comp
$2.24/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Layton
View listing20 hours ago
12% above market · 7 comps
$1.48/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Layton
View listing20 hours ago
30% under market · 9 comps
$2.10/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Layton
View listing1 day ago
18% above market · 7 comps
$1.56/ml
Shipping included
Parfums de Marly Layton
View listing1 day ago
3% above market · 9 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Layton
View listing2 days ago
7% under market · 2 comps
$2.00/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Layton
View listing2 days ago
10% under market · 3 comps
$3.70/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Layton
View listing2 days ago
Near market · 3 comps
$4.10/ml
Plus $7.50 shipping
Parfums de Marly Layton
View listing2 days ago
22% above market · 3 comps
$5.00/ml
Plus $10.00 shipping
Parfums de Marly Layton
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.45/ml
Plus $7.00 shipping
Parfums de Marly Layton
View listing2 days ago
Near market · 9 comps
$2.90/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Layton
View listing2 days ago
3% above market · 9 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Layton
View listing3 days ago
8% above market · 2 comps
$2.27/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Layton
View listing3 days ago
8% under market · 9 comps
$2.75/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Layton
View listing3 days ago
17% above market · 9 comps
$3.40/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Layton
View listing4 days ago
6% under market · 7 comps
$1.32/ml
Shipping included
Parfums de Marly Layton
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.73/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Layton
View listing4 days ago
12% above market · 7 comps
$1.48/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Layton
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$9.06/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Layton
View listing4 days ago
7% under market · 9 comps
$2.80/ml
Plus $7.00 shipping
Parfums de Marly Layton
View listing4 days ago
3% above market · 9 comps
$3.00/ml
Plus $8.00 shipping
Parfums de Marly Layton
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$2.24/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Layton
View listing5 days ago
Not enough comps yet
Shipping not stated
Parfums de Marly Layton
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.73/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Layton
View listing5 days ago
13% under market · 9 comps
$2.60/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Layton
View listing5 days ago
3% above market · 9 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Layton
View listing6 days ago
Near market · 3 comps
$4.10/ml
Plus $7.50 shipping
Parfums de Marly Layton
View listing9 days ago
16% under market · 2 comps
$1.29/ml
Shipping included
Parfums de Marly Layton
View listing19 days ago
6% above market · 7 comps
$1.40/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Parfums de Marly Layton | u/fragrancegeek | 30 ml | decant | $66.00 $2.20/ml Plus $6.00 shipping | 3% above market · 2 comps | 45 min ago |
Parfums de Marly Layton | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $112.00 $2.24/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 2 hours ago |
Parfums de Marly Layton | u/jravitz | 125 ml | full bottle | $185.00 $1.48/ml Plus $6.00 shipping | 12% above market · 7 comps | 20 hours ago |
Parfums de Marly Layton | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $21.00 $2.10/ml Shipping not stated | 30% under market · 9 comps | 20 hours ago |
Parfums de Marly Layton | u/GrandConfidence4732 | 125 ml | full bottle new open box | $195.00 $1.56/ml Shipping included | 18% above market · 7 comps | 1 day ago |
Parfums de Marly Layton | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping not stated | 3% above market · 9 comps | 1 day ago |
Parfums de Marly Layton | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $60.00 $2.00/ml Shipping not stated | 7% under market · 2 comps | 2 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/Visible_Outcome_3213 | 5 ml | decant | $18.50 $3.70/ml Plus $6.00 shipping | 10% under market · 3 comps | 2 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.50 $4.10/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 3 comps | 2 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $10.00 shipping | 22% above market · 3 comps | 2 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $49.00 $2.45/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Shipping not stated | Near market · 9 comps | 2 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping not stated | 3% above market · 9 comps | 2 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/Imbadwithmoney_____ | 30 ml | decant | $68.00 $2.27/ml Shipping not stated | 8% above market · 2 comps | 3 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $27.50 $2.75/ml Shipping not stated | 8% under market · 9 comps | 3 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/Important_Debate_255 | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Plus $6.00 shipping | 17% above market · 9 comps | 3 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/Julio_is_autistic | 125 ml | full bottle used | $165.00 $1.32/ml Shipping included | 6% under market · 7 comps | 4 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/sarbin0w2 | 75 ml | full bottle | $130.00 $1.73/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/jravitz | 125 ml | full bottle used | $185.00 $1.48/ml Plus $6.00 shipping | 12% above market · 7 comps | 4 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/FaintParadox | 2 ml | decant used | $14.50 $9.06/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Plus $7.00 shipping | 7% under market · 9 comps | 4 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/Advantageous01 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Plus $8.00 shipping | 3% above market · 9 comps | 4 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $112.00 $2.24/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/keepit99plusuno | — | partial bottle used | $160.00 Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/keepit99plusuno | 120 ml | partial bottle used | $145.00 $1.73/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Shipping not stated | 13% under market · 9 comps | 5 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping not stated | 3% above market · 9 comps | 5 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.50 $4.10/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 3 comps | 6 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/fixture_seller | 125 ml | partial bottle used | $145.00 $1.29/ml Shipping included | 16% under market · 2 comps | 9 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/retail_flip | 125 ml | full bottle sealed | $175.00 $1.40/ml Shipping included | 6% above market · 7 comps | 19 days ago |
Parfums de Marly Layton
View listing2 days ago
6% under market · 7 comps
$1.35/ml
Shipping included
Parfums de Marly Layton
View listing4 days ago
23% above market · 2 comps
$1.67/ml
Shipping included
Parfums de Marly Layton
View listing5 days ago
11% under market · 7 comps
$1.38/ml
Shipping included
Parfums de Marly Layton
View listing6 days ago
6% under market · 7 comps
$1.32/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Layton
View listing6 days ago
5% under market · 2 comps
$1.41/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Parfums de Marly Layton | u/cabby0909 | 125 ml | full bottle used | $165.00 $1.35/ml Shipping included | 6% under market · 7 comps | 2 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/Burrzky | 125 ml | partial bottle used | $150.00 $1.67/ml Shipping included | 23% above market · 2 comps | 4 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/SeptuagenarianGimp | 125 ml | full bottle used | $155.00 $1.38/ml Shipping included | 11% under market · 7 comps | 5 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/ritual-labs | 125 ml | full bottle | $165.00 $1.32/ml Shipping not stated | 6% under market · 7 comps | 6 days ago |
Parfums de Marly Layton | u/thegreatemperor007 | 125 ml | partial bottle used | $150.00 $1.41/ml Shipping included | 5% under market · 2 comps | 6 days ago |