Louis Vuitton Nouveau Monde
View listing4 hours ago
21% under market · 2 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$325median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Louis Vuitton Nouveau Monde over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Louis Vuitton Nouveau Monde
View listing4 hours ago
21% under market · 2 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Nouveau Monde
View listing1 day ago
Near market · 2 comps
$3.25/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Nouveau Monde
View listing3 days ago
9% above market · 2 comps
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Nouveau Monde
View listing3 days ago
3% under market · 2 comps
$3.50/ml
Shipping included
Louis Vuitton Nouveau Monde
View listing3 days ago
14% above market · 2 comps
$3.60/ml
Plus $7.00 shipping
Louis Vuitton Nouveau Monde
View listing4 days ago
Near market · 2 comps
$3.25/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Nouveau Monde | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 21% under market · 2 comps | 4 hours ago |
Louis Vuitton Nouveau Monde | u/Headcrack347 | 100 ml | full bottle used | $325.00 $3.25/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton Nouveau Monde | u/fragdelta | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | 9% above market · 2 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Nouveau Monde | u/Burrzky | 100 ml | full bottle used | $315.00 $3.50/ml Shipping included | 3% under market · 2 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Nouveau Monde | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Plus $7.00 shipping | 14% above market · 2 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Nouveau Monde | u/Headcrack347 | 100 ml | full bottle used | $325.00 $3.25/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 4 days ago |