Louis Vuitton L'Immensite
View listing47 min ago
12% above market · 4 comps
$7.78/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$233median ask · 1 ask · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Louis Vuitton L'Immensite over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Louis Vuitton L'Immensite
View listing47 min ago
12% above market · 4 comps
$7.78/ml
Plus $7.00 shipping
Louis Vuitton L'Immensite
View listing4 hours ago
20% under market · 10 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton L'Immensite
View listing8 hours ago
19% under market · 1 comp
$2.73/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton L'Immensite
View listing12 hours ago
9% under market · 10 comps
$3.20/ml
Shipping included
Louis Vuitton L'Immensite
View listing1 day ago
Near market · 4 comps
$6.88/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton L'Immensite
View listing1 day ago
Near market · 4 comps
$5.00/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton L'Immensite
View listing1 day ago
Near market · 4 comps
$7.00/ml
Plus $7.00 shipping
Louis Vuitton L'Immensite
View listing1 day ago
29% above market · 1 comp
$9.00/ml
Plus $10.00 shipping
Louis Vuitton L'Immensite
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$3.65/ml
Plus $7.00 shipping
Louis Vuitton L'Immensite
View listing1 day ago
9% above market · 10 comps
$3.70/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton L'Immensite
View listing2 days ago
Near market · 10 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton L'Immensite
View listing2 days ago
Near market · 10 comps
$3.60/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton L'Immensite
View listing2 days ago
7% above market · 10 comps
$3.75/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton L'Immensite
View listing2 days ago
23% above market · 1 comp
$3.37/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton L'Immensite
View listing2 days ago
16% under market · 10 comps
$2.85/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton L'Immensite
View listing2 days ago
61% under market · 4 comps
$2.50/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton L'Immensite
View listing3 days ago
41% under market · 4 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton L'Immensite
View listing3 days ago
Near market · 10 comps
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton L'Immensite
View listing3 days ago
4% above market · 4 comps
$5.20/ml
Shipping included
Louis Vuitton L'Immensite
View listing3 days ago
22% under market · 1 comp
$7.00/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton L'Immensite
View listing3 days ago
Near market · 10 comps
$3.60/ml
Plus $7.00 shipping
Louis Vuitton L'Immensite
View listing3 days ago
28% above market · 4 comps
$6.40/ml
Plus $8.00 shipping
Louis Vuitton L'Immensite
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$2.60/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton L'Immensite
View listing4 days ago
Near market · 4 comps
$7.00/ml
Plus $7.00 shipping
Louis Vuitton L'Immensite
View listing4 days ago
23% under market · 10 comps
$2.70/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton L'Immensite
View listing5 days ago
Near market · 10 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton L'Immensite
View listing5 days ago
Near market · 4 comps
$5.00/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton L'Immensite
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$5.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton L'Immensite | u/laithe | 2 ml | sample used | $14.00 $7.78/ml Plus $7.00 shipping | 12% above market · 4 comps | 47 min ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 20% under market · 10 comps | 4 hours ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/Material-Rain-2268 | 30 ml | decant | $82.00 $2.73/ml Shipping not stated | 19% under market · 1 comp | 8 hours ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $32.00 $3.20/ml Shipping included | 9% under market · 10 comps | 12 hours ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/palnajar3 | 2 ml | sample used | $11.00 $6.88/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 4 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/youme211 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 4 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/jhc1106 | 2 ml | sample | $14.00 $7.00/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 4 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/REDLINE-007 | 2 ml | decant | $18.00 $9.00/ml Plus $10.00 shipping | 29% above market · 1 comp | 1 day ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $73.00 $3.65/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | 9% above market · 10 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | Near market · 10 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Shipping not stated | Near market · 10 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $37.50 $3.75/ml Shipping not stated | 7% above market · 10 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $101.00 $3.37/ml Plus $6.00 shipping | 23% above market · 1 comp | 2 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/Friendly-Help-3701 | 10 ml | decant | $28.50 $2.85/ml Shipping not stated | 16% under market · 10 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/Friendly-Help-3701 | 2 ml | sample | $5.00 $2.50/ml Shipping not stated | 61% under market · 4 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/Tight-Ad-9126 | 5 ml | decant | $15.00 $3.00/ml Shipping not stated | 41% under market · 4 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/fragdelta | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 10 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/Inspectorj28 | 5 ml | decant | $26.00 $5.20/ml Shipping included | 4% above market · 4 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $14.00 $7.00/ml Plus $6.00 shipping | 22% under market · 1 comp | 3 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 10 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/Advantageous01 | 5 ml | decant | $32.00 $6.40/ml Plus $8.00 shipping | 28% above market · 4 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $130.00 $2.60/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/jhc1106 | 2 ml | sample new open box | $14.00 $7.00/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 4 comps | 4 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $27.00 $2.70/ml Shipping not stated | 23% under market · 10 comps | 4 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | Near market · 10 comps | 5 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/youme211 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 4 comps | 5 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite | u/Tight-Ad-9126 | 3 ml | decant | $15.00 $5.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 6 days ago |
Louis Vuitton L'Immensite
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$3.42/ml
Shipping included
Louis Vuitton L'Immensite
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$2.50/ml
Shipping included