Louis Vuitton Pacific Chill
View listing3 hours ago
15% under market · 2 comps
$3.50/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$247median ask · 4 asks · 3 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Louis Vuitton Pacific Chill over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing3 hours ago
15% under market · 2 comps
$3.50/ml
Shipping included
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing4 hours ago
20% under market · 8 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing12 hours ago
9% under market · 8 comps
$3.20/ml
Shipping included
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing23 hours ago
Not enough comps yet
Shipping included
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing1 day ago
25% above market · 2 comps
$5.00/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing1 day ago
93% above market · 1 comp
$9.67/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing1 day ago
9% above market · 8 comps
$3.70/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing2 days ago
Near market · 8 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing2 days ago
Near market · 8 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.50/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.37/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing2 days ago
16% under market · 8 comps
$2.85/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.38/ml
Shipping included
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing3 days ago
40% under market · 2 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing3 days ago
Near market · 8 comps
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$7.00/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing3 days ago
Near market · 8 comps
$3.60/ml
Plus $7.00 shipping
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$2.60/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing4 days ago
Near market · 4 comps
$2.50/ml
Shipping included
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing5 days ago
Near market · 8 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing5 days ago
3% under market · 4 comps
$2.40/ml
Shipping included
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing5 days ago
25% above market · 2 comps
$5.00/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing6 days ago
48% under market · 1 comp
$5.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Pacific Chill | u/johnnycupcakes617 | 100 ml | partial bottle used | $280.00 $3.50/ml Shipping included | 15% under market · 2 comps | 3 hours ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 20% under market · 8 comps | 4 hours ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $32.00 $3.20/ml Shipping included | 9% under market · 8 comps | 12 hours ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/Hysteriqul | — | full bottle used | $300.00 Shipping included | Not enough comps yet | 23 hours ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/youme211 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $7.50 shipping | 25% above market · 2 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/repitism | 3 ml | decant | $29.00 $9.67/ml Shipping not stated | 93% above market · 1 comp | 1 day ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | 9% above market · 8 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | Near market · 8 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | Near market · 8 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/Illustrious_Theory13 | 2 ml | sample | $7.00 $3.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $101.00 $3.37/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/Friendly-Help-3701 | 10 ml | decant | $28.50 $2.85/ml Shipping not stated | 16% under market · 8 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/wwwDJTUNEZnet | 8 ml | decant | $35.00 $4.38/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/Tight-Ad-9126 | 5 ml | decant | $15.00 $3.00/ml Shipping not stated | 40% under market · 2 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/fragdelta | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 8 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $14.00 $7.00/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 8 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $130.00 $2.60/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/ex_nihloverse | 100 ml | full bottle used | $250.00 $2.50/ml Shipping included | Near market · 4 comps | 4 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | Near market · 8 comps | 5 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/Hairy-Currency-5215 | 100 ml | full bottle | $240.00 $2.40/ml Shipping included | 3% under market · 4 comps | 5 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/youme211 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $7.50 shipping | 25% above market · 2 comps | 5 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/Tight-Ad-9126 | 3 ml | decant | $15.00 $5.00/ml Shipping not stated | 48% under market · 1 comp | 6 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing2 days ago
7% above market · 4 comps
$2.60/ml
Shipping included
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing3 days ago
5% above market · 2 comps
$4.03/ml
Shipping included
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing4 days ago
4% under market · 4 comps
$2.39/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing5 days ago
Near market · 4 comps
$2.47/ml
Shipping included
Louis Vuitton Pacific Chill
View listing6 days ago
11% above market · 2 comps
$4.17/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Pacific Chill | u/Chronistic | 100 ml | full bottle used | $260.00 $2.60/ml Shipping included | 7% above market · 4 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/Burrzky | 100 ml | partial bottle used | $290.00 $4.03/ml Shipping included | 5% above market · 2 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/pitbullshogun | 200 ml | partial bottle used | $400.00 Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/K33gzz | 100 ml | full bottle | $239.00 $2.39/ml Shipping not stated | 4% under market · 4 comps | 4 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/Different_Lychee5041 | 100 ml | full bottle new open box | $247.00 $2.47/ml Shipping included | Near market · 4 comps | 5 days ago |
Louis Vuitton Pacific Chill | u/a_human_pers0n | 100 ml | partial bottle used | $250.00 $4.17/ml Shipping included | 11% above market · 2 comps | 6 days ago |