Louis Vuitton City of Stars
View listing8 hours ago
22% under market · 4 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$158median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Louis Vuitton City of Stars over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Louis Vuitton City of Stars
View listing8 hours ago
22% under market · 4 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton City of Stars
View listing12 hours ago
Not enough comps yet
$6.00/ml
Plus $5.00 shipping
Louis Vuitton City of Stars
View listing1 day ago
25% above market · 2 comps
$5.00/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton City of Stars
View listing2 days ago
9% above market · 4 comps
$3.70/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton City of Stars
View listing2 days ago
Near market · 4 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton City of Stars
View listing2 days ago
25% under market · 3 comps
$2.93/ml
Shipping included
Louis Vuitton City of Stars
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.37/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton City of Stars
View listing3 days ago
40% under market · 2 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton City of Stars
View listing3 days ago
Near market · 4 comps
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton City of Stars
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$7.00/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton City of Stars
View listing4 days ago
14% above market · 4 comps
$4.00/ml
Plus $7.00 shipping
Louis Vuitton City of Stars
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$3.16/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton City of Stars
View listing5 days ago
25% above market · 2 comps
$5.00/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton City of Stars
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$5.00/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton City of Stars
View listing6 days ago
25% under market · 3 comps
$2.93/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton City of Stars | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 22% under market · 4 comps | 8 hours ago |
Louis Vuitton City of Stars | u/bharr026 | 3 ml | sample used | $12.00 $6.00/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 12 hours ago |
Louis Vuitton City of Stars | u/youme211 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $7.50 shipping | 25% above market · 2 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton City of Stars | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | 9% above market · 4 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton City of Stars | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | Near market · 4 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton City of Stars | u/a_human_pers0n | 100 ml | partial bottle used | $270.00 $2.93/ml Shipping included | 25% under market · 3 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton City of Stars | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $101.00 $3.37/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Louis Vuitton City of Stars | u/Tight-Ad-9126 | 5 ml | decant | $15.00 $3.00/ml Shipping not stated | 40% under market · 2 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton City of Stars | u/fragdelta | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 4 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton City of Stars | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $14.00 $7.00/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Louis Vuitton City of Stars | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $40.00 $4.00/ml Plus $7.00 shipping | 14% above market · 4 comps | 4 days ago |
Louis Vuitton City of Stars | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $158.00 $3.16/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Louis Vuitton City of Stars | u/youme211 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $7.50 shipping | 25% above market · 2 comps | 5 days ago |
Louis Vuitton City of Stars | u/Tight-Ad-9126 | 3 ml | decant | $15.00 $5.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 6 days ago |
Louis Vuitton City of Stars | u/a_human_pers0n | 100 ml | partial bottle used | $270.00 $2.93/ml Shipping included | 25% under market · 3 comps | 6 days ago |
Louis Vuitton City of Stars
View listing3 days ago
34% above market · 3 comps
$3.93/ml
Shipping included
Louis Vuitton City of Stars
View listing3 days ago
41% above market · 3 comps
$4.14/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton City of Stars | u/RomeluBukkake | 100 ml | partial bottle used | $275.00 $3.93/ml Shipping included | 34% above market · 3 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton City of Stars | u/Burrzky | 100 ml | partial bottle used | $290.00 $4.14/ml Shipping included | 41% above market · 3 comps | 3 days ago |