Floraïku One Umbrella for Two
View listing1 day ago
Near market · 2 comps
$5.20/ml
Plus $7.50 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Floraïku One Umbrella for Two over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Floraïku One Umbrella for Two
View listing1 day ago
Near market · 2 comps
$5.20/ml
Plus $7.50 shipping
Floraïku One Umbrella for Two
View listing2 days ago
4% above market · 2 comps
$5.40/ml
Shipping not stated
Floraïku One Umbrella for Two
View listing3 days ago
79% above market · 1 comp
$7.00/ml
Shipping not stated
Floraïku One Umbrella for Two
View listing3 days ago
44% under market · 1 comp
$3.90/ml
Plus $7.00 shipping
Floraïku One Umbrella for Two
View listing5 days ago
Near market · 2 comps
$5.20/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Floraïku One Umbrella for Two | u/youme211 | 5 ml | decant | $26.00 $5.20/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 2 comps | 1 day ago |
Floraïku One Umbrella for Two | u/aRosySpell | 5 ml | decant | $27.00 $5.40/ml Shipping not stated | 4% above market · 2 comps | 2 days ago |
Floraïku One Umbrella for Two | u/jlpazz | 10 ml | decant | $70.00 $7.00/ml Shipping not stated | 79% above market · 1 comp | 3 days ago |
Floraïku One Umbrella for Two | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Plus $7.00 shipping | 44% under market · 1 comp | 3 days ago |
Floraïku One Umbrella for Two | u/youme211 | 5 ml | decant | $26.00 $5.20/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 2 comps | 5 days ago |