Nishane Wulong Cha
View listing5 hours ago
24% under market · 3 comps
$2.20/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$105median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Nishane Wulong Cha over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Nishane Wulong Cha
View listing5 hours ago
24% under market · 3 comps
$2.20/ml
Shipping not stated
Nishane Wulong Cha
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$4.00/ml
Plus $7.50 shipping
Nishane Wulong Cha
View listing1 day ago
7% under market · 3 comps
$2.60/ml
Shipping not stated
Nishane Wulong Cha
View listing3 days ago
73% above market · 3 comps
$4.50/ml
Shipping not stated
Nishane Wulong Cha
View listing3 days ago
12% above market · 3 comps
$2.90/ml
Plus $7.00 shipping
Nishane Wulong Cha
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$4.00/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Nishane Wulong Cha | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $22.00 $2.20/ml Shipping not stated | 24% under market · 3 comps | 5 hours ago |
Nishane Wulong Cha | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Nishane Wulong Cha | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Shipping not stated | 7% under market · 3 comps | 1 day ago |
Nishane Wulong Cha | u/jlpazz | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Shipping not stated | 73% above market · 3 comps | 3 days ago |
Nishane Wulong Cha | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $7.00 shipping | 12% above market · 3 comps | 3 days ago |
Nishane Wulong Cha | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Nishane Wulong Cha
View listing2 days ago
60% under retail
$2.10/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Nishane Wulong Cha | u/CharmingAnywhere9291 | 50 ml | full bottle | $105.00 $2.10/ml Shipping not stated | 60% under retail | 2 days ago |