Third Eye Red Rum Reserve
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.60/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Third Eye Red Rum Reserve over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Third Eye Red Rum Reserve
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.60/ml
Shipping not stated
Third Eye Red Rum Reserve
View listing2 days ago
27% under market · 1 comp
$3.80/ml
Shipping not stated
Third Eye Red Rum Reserve
View listing4 days ago
42% above market · 1 comp
$5.40/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Third Eye Red Rum Reserve | u/Due-Adhesiveness9030 | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Third Eye Red Rum Reserve | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $19.00 $3.80/ml Shipping not stated | 27% under market · 1 comp | 2 days ago |
Third Eye Red Rum Reserve | u/LevitatingMoose | 5 ml | decant | $27.00 $5.40/ml Plus $7.00 shipping | 42% above market · 1 comp | 4 days ago |