Memoirs of a Perfume Collector California Love
View listing9 hours ago
Near market · 2 comps
$4.50/ml
Shipping not stated
3 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 9 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Prices for Memoirs of a Perfume Collector California Love over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Memoirs of a Perfume Collector California Love
View listing9 hours ago
Near market · 2 comps
$4.50/ml
Shipping not stated
Memoirs of a Perfume Collector California Love
View listing1 day ago
3% above market · 2 comps
$4.50/ml
Shipping not stated
Memoirs of a Perfume Collector California Love
View listing3 days ago
Near market · 2 comps
$4.50/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Memoirs of a Perfume Collector California Love | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 9 hours ago |
Memoirs of a Perfume Collector California Love | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Shipping not stated | 3% above market · 2 comps | 1 day ago |
Memoirs of a Perfume Collector California Love | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 2 comps | 3 days ago |