Ex Nihilo Blue Talisman EDP
View listing10 hours ago
Near market · 3 comps
$3.90/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$246median ask · 2 asks · 2 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Ex Nihilo Blue Talisman EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Ex Nihilo Blue Talisman EDP
View listing10 hours ago
Near market · 3 comps
$3.90/ml
Shipping not stated
Ex Nihilo Blue Talisman EDP
View listing13 hours ago
Near market · 3 comps
$3.80/ml
Shipping included
Ex Nihilo Blue Talisman EDP
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$5.60/ml
Plus $7.50 shipping
Ex Nihilo Blue Talisman EDP
View listing2 days ago
23% under market · 3 comps
$3.00/ml
Shipping not stated
Ex Nihilo Blue Talisman EDP
View listing3 days ago
18% above market · 3 comps
$4.50/ml
Plus $7.00 shipping
Ex Nihilo Blue Talisman EDP
View listing5 days ago
17% above market · 1 comp
$4.32/ml
Shipping included
Ex Nihilo Blue Talisman EDP
View listing5 days ago
15% above market · 1 comp
$3.15/ml
Shipping included
Ex Nihilo Blue Talisman EDP
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$5.60/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ex Nihilo Blue Talisman EDP | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Shipping not stated | Near market · 3 comps | 10 hours ago |
Ex Nihilo Blue Talisman EDP | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $38.00 $3.80/ml Shipping included | Near market · 3 comps | 13 hours ago |
Ex Nihilo Blue Talisman EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $28.00 $5.60/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Ex Nihilo Blue Talisman EDP | u/Clubber41 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping not stated | 23% under market · 3 comps | 2 days ago |
Ex Nihilo Blue Talisman EDP | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Plus $7.00 shipping | 18% above market · 3 comps | 3 days ago |
Ex Nihilo Blue Talisman EDP | u/xKarmaa | 50 ml | full bottle sealed | $216.00 $4.32/ml Shipping included | 17% above market · 1 comp | 5 days ago |
Ex Nihilo Blue Talisman EDP | u/xKarmaa | 100 ml | full bottle sealed | $315.00 $3.15/ml Shipping included | 15% above market · 1 comp | 5 days ago |
Ex Nihilo Blue Talisman EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $28.00 $5.60/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Ex Nihilo Blue Talisman EDP
View listing2 days ago
13% under market · 1 comp
$2.75/ml
Shipping included
Ex Nihilo Blue Talisman EDP
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$3.19/ml
Shipping included
Ex Nihilo Blue Talisman EDP
View listing5 days ago
14% under market · 1 comp
$3.70/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ex Nihilo Blue Talisman EDP | u/stevierayjuan | 100 ml | full bottle used | $275.00 $2.75/ml Shipping included | 13% under market · 1 comp | 2 days ago |
Ex Nihilo Blue Talisman EDP | u/Burrzky | 100 ml | partial bottle used | $255.00 $3.19/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Ex Nihilo Blue Talisman EDP | u/xKarmaa | 50 ml | full bottle used | $185.00 $3.70/ml Shipping included | 14% under market · 1 comp | 5 days ago |