Creed Absolu Aventus
View listing6 hours ago
11% above market · 3 comps
$3.71/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$335median ask · 3 asks · 2 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Creed Absolu Aventus over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Creed Absolu Aventus
View listing6 hours ago
11% above market · 3 comps
$3.71/ml
Plus $6.00 shipping
Creed Absolu Aventus
View listing6 hours ago
9% under market · 5 comps
$4.30/ml
Plus $6.00 shipping
Creed Absolu Aventus
View listing9 hours ago
8% under market · 3 comps
$3.35/ml
Shipping included
Creed Absolu Aventus
View listing10 hours ago
Not enough comps yet
$3.83/ml
Shipping not stated
Creed Absolu Aventus
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$6.10/ml
Plus $7.50 shipping
Creed Absolu Aventus
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.80/ml
Plus $7.00 shipping
Creed Absolu Aventus
View listing2 days ago
28% above market · 5 comps
$5.50/ml
Shipping not stated
Creed Absolu Aventus
View listing2 days ago
11% under market · 5 comps
$4.20/ml
Shipping not stated
Creed Absolu Aventus
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$8.50/ml
Plus $6.00 shipping
Creed Absolu Aventus
View listing3 days ago
9% under market · 5 comps
$4.30/ml
Plus $7.00 shipping
Creed Absolu Aventus
View listing4 days ago
9% above market · 5 comps
$4.70/ml
Plus $7.00 shipping
Creed Absolu Aventus
View listing4 days ago
10% under market · 3 comps
$3.57/ml
Shipping included
Creed Absolu Aventus
View listing5 days ago
28% above market · 5 comps
$5.50/ml
Shipping not stated
Creed Absolu Aventus
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$6.10/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Creed Absolu Aventus | u/jravitz | 100 ml | full bottle used | $371.00 $3.71/ml Plus $6.00 shipping | 11% above market · 3 comps | 6 hours ago |
Creed Absolu Aventus | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $43.00 $4.30/ml Plus $6.00 shipping | 9% under market · 5 comps | 6 hours ago |
Creed Absolu Aventus | u/Academic-Map-5551 | 100 ml | full bottle used | $335.00 $3.35/ml Shipping included | 8% under market · 3 comps | 9 hours ago |
Creed Absolu Aventus | u/Material-Rain-2268 | 30 ml | decant | $115.00 $3.83/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 10 hours ago |
Creed Absolu Aventus | u/youme211 | 5 ml | decant | $30.50 $6.10/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Creed Absolu Aventus | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $76.00 $3.80/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Creed Absolu Aventus | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $55.00 $5.50/ml Shipping not stated | 28% above market · 5 comps | 2 days ago |
Creed Absolu Aventus | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $42.00 $4.20/ml Shipping not stated | 11% under market · 5 comps | 2 days ago |
Creed Absolu Aventus | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $17.00 $8.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Creed Absolu Aventus | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $43.00 $4.30/ml Plus $7.00 shipping | 9% under market · 5 comps | 3 days ago |
Creed Absolu Aventus | u/NC-BST | 10 ml | decant used | $47.00 $4.70/ml Plus $7.00 shipping | 9% above market · 5 comps | 4 days ago |
Creed Absolu Aventus | u/BaldOgre | 100 ml | full bottle used | $330.00 $3.57/ml Shipping included | 10% under market · 3 comps | 4 days ago |
Creed Absolu Aventus | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $55.00 $5.50/ml Shipping not stated | 28% above market · 5 comps | 5 days ago |
Creed Absolu Aventus | u/youme211 | 5 ml | decant | $30.50 $6.10/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Creed Absolu Aventus
View listing3 days ago
9% above market · 3 comps
$3.65/ml
Shipping included
Creed Absolu Aventus
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$3.70/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Creed Absolu Aventus | u/ParsleyObvious2428 | 100 ml | full bottle new open box | $365.00 $3.65/ml Shipping included | 9% above market · 3 comps | 3 days ago |
Creed Absolu Aventus | u/Any_Water_5044 | 50 ml | full bottle used | $185.00 $3.70/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |