Pernoire Yuma
View listing8 hours ago
Near market · 2 comps
$6.40/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Pernoire Yuma over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Pernoire Yuma
View listing8 hours ago
Near market · 2 comps
$6.40/ml
Shipping not stated
Pernoire Yuma
View listing2 days ago
Near market · 2 comps
$6.40/ml
Shipping not stated
Pernoire Yuma
View listing3 days ago
13% above market · 1 comp
$8.60/ml
Plus $4.00 shipping
Pernoire Yuma
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Shipping not stated
Pernoire Yuma
View listing4 days ago
Near market · 2 comps
$6.40/ml
Shipping not stated
Pernoire Yuma
View listing5 days ago
12% under market · 1 comp
$7.60/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Pernoire Yuma | u/Imbadwithmoney_____ | 10 ml | decant | $64.00 $6.40/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 8 hours ago |
Pernoire Yuma | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $64.00 $6.40/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 2 days ago |
Pernoire Yuma | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $43.00 $8.60/ml Plus $4.00 shipping | 13% above market · 1 comp | 3 days ago |
Pernoire Yuma | u/Illustrious_Theory13 | 2 ml | sample | $8.00 $4.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Pernoire Yuma | u/Imbadwithmoney_____ | 10 ml | decant | $64.00 $6.40/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 4 days ago |
Pernoire Yuma | u/LevitatingMoose | 5 ml | decant | $38.00 $7.60/ml Plus $7.00 shipping | 12% under market · 1 comp | 5 days ago |