Louis Vuitton Sun Song
View listing1 day ago
15% under market · 4 comps
$5.20/ml
Plus $7.50 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$300median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Louis Vuitton Sun Song over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Louis Vuitton Sun Song
View listing1 day ago
15% under market · 4 comps
$5.20/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton Sun Song
View listing1 day ago
37% above market · 4 comps
$7.10/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton Sun Song
View listing1 day ago
16% under market · 4 comps
$5.00/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Sun Song
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.50/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Sun Song
View listing2 days ago
12% under market · 1 comp
$3.50/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Sun Song
View listing3 days ago
14% above market · 1 comp
$4.00/ml
Plus $7.00 shipping
Louis Vuitton Sun Song
View listing5 days ago
15% under market · 4 comps
$5.20/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton Sun Song
View listing5 days ago
37% above market · 4 comps
$7.10/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Sun Song | u/youme211 | 5 ml | decant new open box | $26.00 $5.20/ml Plus $7.50 shipping | 15% under market · 4 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton Sun Song | u/youme211 | 5 ml | decant | $35.50 $7.10/ml Plus $7.50 shipping | 37% above market · 4 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton Sun Song | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Shipping not stated | 16% under market · 4 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton Sun Song | u/Friendly-Help-3701 | 2 ml | sample | $5.00 $2.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Louis Vuitton Sun Song | u/Clubber41 | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 12% under market · 1 comp | 2 days ago |
Louis Vuitton Sun Song | u/LevitatingMoose | 10 ml | decant | $40.00 $4.00/ml Plus $7.00 shipping | 14% above market · 1 comp | 3 days ago |
Louis Vuitton Sun Song | u/youme211 | 5 ml | decant new open box | $26.00 $5.20/ml Plus $7.50 shipping | 15% under market · 4 comps | 5 days ago |
Louis Vuitton Sun Song | u/youme211 | 5 ml | decant | $35.50 $7.10/ml Plus $7.50 shipping | 37% above market · 4 comps | 5 days ago |
Louis Vuitton Sun Song
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$3.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Sun Song | u/Dry-Breakfast128 | 100 ml | full bottle used | $300.00 $3.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |