Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 days ago by u/FaintParadox · 2 comments

| LV | Chanel | MFK | PDM | | Bond | YSL | Mind Games | Initio | SHL | Dior | Prada | Women's Fragrances | & more

Listing photos

41 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Lafayette StreetBond No. 9 · Decant · 2 ml$13.50$6.75/mlNo comps yet
Full
decant2 ml

$13.50

$6.75/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Allure Homme Edition BlancheChanel · Decant · 2 ml$12.00$6.00/mlNo comps yet
Full
decant2 ml

$12.00

$6.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Allure Homme Sport SuperleggeraChanel · Decant · 2 ml$13.00$6.50/mlNo comps yet
Full
decant2 ml

$13.00

$6.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Allure Homme Sport Eau ExtremeChanel · Decant · 2 ml$12.00$6.00/mlNo comps yet
Full
decant2 ml

$12.00

$6.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Allure Homme Sport CologneChanel · Decant · 2 ml$12.00$6.00/mlNo comps yet
Full
decant2 ml

$12.00

$6.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Bleu ExclusifChanel · Decant · 2 ml$14.00$7.00/mlNo comps yet
Full
decant2 ml

$14.00

$7.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Bleu de Chanel ParfumChanel · Decant · 2 ml$13.00$6.50/mlNo comps yet
Full
decant2 ml

$13.00

$6.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Bleu de Chanel EDPChanel · Decant · 2 ml$12.00$6.00/mlNo comps yet
Full
decant2 ml

$12.00

$6.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Bleu de Chanel EDTChanel · Decant · 2 ml$12.00$6.00/mlNo comps yet
Full
decant2 ml

$12.00

$6.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Chance EDTChanel · Decant · 2 ml$11.00$5.50/mlNo comps yet
Full
decant2 ml

$11.00

$5.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Absolu AventusCreed · Decant · 2 ml$17.00$8.50/mlNo comps yet
Full
decant2 ml

$17.00

$8.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Aventus CologneCreed · Decant · 2 ml$13.00$6.50/mlNo comps yet
Full
decant2 ml

$13.00

$6.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Sauvage EDTDior · Decant · 2 ml$11.00$5.50/mlNo comps yet
Full
decant2 ml

$11.00

$5.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Side EffectInitio · Decant · 2 ml$14.00$7.00/ml17% above market
Full
decant2 ml

$14.00

$7.00/ml

17% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
SymphonyLouis Vuitton · Decant · 2 ml$20.00$10.00/mlNo comps yet
Full

Louis Vuitton

Symphony

decant2 ml

$20.00

$10.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Afternoon SwimLouis Vuitton · Decant · 2 ml$14.00$7.00/mlNo comps yet
Full

Louis Vuitton

Afternoon Swim

decant2 ml

$14.00

$7.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
City of StarsLouis Vuitton · Decant · 2 ml$14.00$7.00/mlNo comps yet
Full

Louis Vuitton

City of Stars

decant2 ml

$14.00

$7.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
ImaginationLouis Vuitton · Decant · 2 ml$14.00$7.00/ml27% above market
Full

Louis Vuitton

Imagination

decant2 ml

$14.00

$7.00/ml

27% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
L'ImmensiteLouis Vuitton · Decant · 2 ml$14.00$7.00/ml22% under market
Full

Louis Vuitton

L'Immensite

decant2 ml

$14.00

$7.00/ml

22% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
MeteoreLouis Vuitton · Decant · 2 ml$14.00$7.00/ml22% under market
Full

Louis Vuitton

Meteore

decant2 ml

$14.00

$7.00/ml

22% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Pacific ChillLouis Vuitton · Decant · 2 ml$14.00$7.00/mlNo comps yet
Full

Louis Vuitton

Pacific Chill

decant2 ml

$14.00

$7.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
On the BeachLouis Vuitton · Decant · 2 ml$14.00$7.00/mlNo comps yet
Full

Louis Vuitton

On the Beach

decant2 ml

$14.00

$7.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Gentle Fluidity SilverMaison Francis Kurkdjian · Decant · 2 ml$13.00$6.50/mlNo comps yet
Full

Maison Francis Kurkdjian

Gentle Fluidity Silver

decant2 ml

$13.00

$6.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Grand SoirMaison Francis Kurkdjian · Decant · 2 ml$13.00$6.50/mlNo comps yet
Full

Maison Francis Kurkdjian

Grand Soir

decant2 ml

$13.00

$6.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
French DefenseMind Games · Decant · 2 ml$13.00$6.50/mlNo comps yet
Full

Mind Games

French Defense

decant2 ml

$13.00

$6.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
AlthairParfums de Marly · Decant · 2 ml$13.00$6.50/mlNo comps yet
Full

Parfums de Marly

Althair

decant2 ml

$13.00

$6.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
CarlisleParfums de Marly · Decant · 2 ml · 77%$13.00$8.67/mlNo comps yet
~2 ml left

Parfums de Marly

Carlisle

decant2 mlused

$13.00

$8.67/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Delina EDPParfums de Marly · Decant · 2 ml$15.00$7.50/mlNo comps yet
Full

Parfums de Marly

Delina EDP

decant2 ml

$15.00

$7.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Delina ExclusifParfums de Marly · Decant · 2 ml$15.00$7.50/mlNo comps yet
Full

Parfums de Marly

Delina Exclusif

decant2 ml

$15.00

$7.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Delina La RoséeParfums de Marly · Decant · 2 ml$15.00$7.50/mlNo comps yet
Full

Parfums de Marly

Delina La Rosée

decant2 ml

$15.00

$7.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
LaytonParfums de Marly · Decant · 2 ml · 78%$14.50$9.06/mlNo comps yet
~2 ml left

Parfums de Marly

Layton

decant2 mlused

$14.50

$9.06/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
PercivalParfums de Marly · Decant · 2 ml$13.00$6.50/mlNo comps yet
Full

Parfums de Marly

Percival

decant2 ml

$13.00

$6.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Paradigme EDPPrada · Decant · 2 ml$12.00$6.00/mlNo comps yet
Full
decant2 ml

$12.00

$6.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
God of FireStephane Humbert Lucas · Decant · 2 ml$19.00$9.50/mlNo comps yet
Full

Stephane Humbert Lucas

God of Fire

decant2 ml

$19.00

$9.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Le Male Le ParfumJean Paul Gaultier · Decant · 2 ml$11.00$5.50/mlNo comps yet
Full

Jean Paul Gaultier

Le Male Le Parfum

decant2 ml

$11.00

$5.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Scandal Le ParfumJean Paul Gaultier · Decant · 2 ml$9.00$4.50/mlNo comps yet
Full

Jean Paul Gaultier

Scandal Le Parfum

decant2 ml

$9.00

$4.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
MYSLF EDPYves Saint Laurent · Decant · 2 ml$11.00$5.50/mlNo comps yet
Full

Yves Saint Laurent

MYSLF EDP

decant2 ml

$11.00

$5.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Libre EDPYves Saint Laurent · Decant · 2 ml$12.00$6.00/mlNo comps yet
Full

Yves Saint Laurent

Libre EDP

decant2 ml

$12.00

$6.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Buko IntenseMontagne Parfums · Decant · 2 ml$11.00$5.50/mlNo comps yet
Full

Montagne Parfums

Buko Intense

decant2 ml

$11.00

$5.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
I Want ChooJimmy Choo · Decant · 2 ml$10.00$5.00/mlNo comps yet
Full

Jimmy Choo

I Want Choo

decant2 ml

$10.00

$5.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
WaveMissoni · Decant · 2 ml$9.00$4.50/mlNo comps yet
Full

Missoni

Wave

decant2 ml

$9.00

$4.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Read the original postShow

Added Prada Paradigme, MFK GFS, MFK Grand Soir, Creed Absolu Aventus. Re-stock on Imagination. Price drops on some scents. Orders over $45 ship free.

10ml decants come in thick durable glass sprayers. 2ml decants filled in 3ml glass sprayers.

https://imgur.com/a/wHGYltq

(Scroll right if on mobile to see the rest)

|FRAGRANCE|2ml|3ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |**Bond no 9** Lafayette Street|$7.5|$9.5|$16|$29| |**Chanel** Allure Homme Edition Blanche|$6|$8|$11|$22| |**Chanel** Allure Homme Sport Superleggera|$7|$8|$14|$27| |**Chanel** Allure Homme Sport Eau Extreme|$6|$8|$11|$21| |**Chanel** Allure Homme Sport Cologne|$6|$7|$11|$20| |**Chanel** Bleu de Chanel L'Exclusif|$8|$11|$17|$32| |**Chanel** Bleu de Chanel Parfum|$7|$8|$14|$26| |**Chanel** Bleu de Chanel EDP|$6|$7|$12|$22| |**Chanel** Bleu de Chanel EDT|$6|$7|$11|$21| |**Chanel** Chance EDT|$5|$6|$10|$19| |**Creed** Absolu Aventus|$11|$14|$22|$40| |**Creed** Aventus Cologne|$7|$10|$16|$28| |**Dior** Sauvage EDT|$5|$6|$9.5|$18| |**Initio** Side Effect|$8|$10|$17|$31| |**Louis Vuitton** Symphony|$14|$19|$30|$59| |**Louis Vuitton** Afternoon Swim|$8|$11|$18|$34| |**Louis Vuitton** City of Stars|$8|$11|$18|$33| |**Louis Vuitton** Imagination|$8|$11|$18|$34| |**Louis Vuitton** L'Immensite|$8|$11|$18|$34| |**Louis Vuitton** Meteore|$8|$11|$18|$34| |**Louis Vuitton** Pacific Chill|$8|$11|$18|$33| |**Louis Vuitton** On The Beach|$8|$11|$18|$33| |**Maison Francis Kurkdjian** Gentle Fluidity Silver|$7|$9|$16|$28| |**Maison Francis Kurkdjian** Grand Soir|$7|$9|$16|$27| |**Mind Games** French Defense|$7|$10|$16|$30| |**Parfums de Marly** Althair|$7|$8.5|$15|$28| |**Parfums de Marly** Carlisle (77%)|$7|$9|$16|$29| |**Parfums de Marly** Delina|$9|$13|$22|N/A| |**Parfums de Marly** Delina Exclusif|$9|$14|$23|N/A| |**Parfums de Marly** Delina La Rosee|$9|$13|$23|N/A| |**Parfums de Marly** Layton (78% 2017)|$8.5|$11|$17|$33| |**Parfums de Marly** Percival|$7|$8.5|$15|$28| |**Prada** Paradigme|$6|$7|$11|$21| |**Stephane Humbert Lucas 777** God of Fire|$13|$19|$34|N/A| |**Jean Paul Gaultier** Le Male Le Parfum|$5|$6|$9|$17| |**Jean Paul Gaultier** Scandal Le Parfum|$3|$4|$8|$15| |**Yves Saint Laurent** MYSLF edp|$5|$6|$9|$18| |**Yves Saint Laurent** Libre edp|$6|$7|$11|N/A| |**Montagne** Buko Intense (Creed Virgin Island Water)|$5|$6|$9|$17| |**Jimmy Choo** I Want Choo|$4|$5|$7|$13| |**Missoni** Wave (AHS)|$3|$4|$7|$10|

Each glass sprayer is sealed waterproof tape, and bubble wrapped. 2ml decants filled in 3ml glass sprayers.

$6 Shipping conus | PayPal, Venmo, Zelle, CashApp, Apple Cash, Chime | Pls comment.

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$13.50active
4 days ago$12.00active
4 days ago$13.00active
4 days ago$12.00active
4 days ago$12.00active
4 days ago$14.00active
4 days ago$13.00active
4 days ago$12.00active
4 days ago$12.00active
4 days ago$11.00active
4 days ago$17.00active
4 days ago$13.00active
4 days ago$11.00active
4 days ago$14.00active
4 days ago$20.00active
4 days ago$14.00active
4 days ago$14.00active
4 days ago$14.00active
4 days ago$14.00active
4 days ago$14.00active
4 days ago$14.00active
4 days ago$14.00active
4 days ago$13.00active
4 days ago$13.00active
4 days ago$13.00active
4 days ago$13.00active
4 days ago$13.00active
4 days ago$15.00active
4 days ago$15.00active
4 days ago$15.00active
4 days ago$14.50active
4 days ago$13.00active
4 days ago$12.00active
4 days ago$19.00active
4 days ago$11.00active
4 days ago$9.00active
4 days ago$11.00active
4 days ago$12.00active
4 days ago$11.00active
4 days ago$10.00active
4 days ago$9.00active

Asking about MYSLF EDP 2 ml · $11