Dior Sauvage EDT
View listing23 hours ago
Not enough comps yet
$1.00/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$123median ask · 1 ask · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dior Sauvage EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dior Sauvage EDT
View listing23 hours ago
Not enough comps yet
$1.00/ml
Shipping not stated
Dior Sauvage EDT
View listing1 day ago
4% above market · 1 comp
$0.63/ml
Shipping included
Dior Sauvage EDT
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.45/ml
Plus $7.00 shipping
Dior Sauvage EDT
View listing1 day ago
76% above market · 1 comp
$1.90/ml
Shipping not stated
Dior Sauvage EDT
View listing2 days ago
42% under market · 1 comp
$1.10/ml
Shipping not stated
Dior Sauvage EDT
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$5.50/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Sauvage EDT | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $30.00 $1.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 23 hours ago |
Dior Sauvage EDT | u/sarbin0w2 | 200 ml | full bottle new open box | $125.00 $0.63/ml Shipping included | 4% above market · 1 comp | 1 day ago |
Dior Sauvage EDT | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $29.00 $1.45/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Dior Sauvage EDT | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | 76% above market · 1 comp | 1 day ago |
Dior Sauvage EDT | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $11.00 $1.10/ml Shipping not stated | 42% under market · 1 comp | 2 days ago |
Dior Sauvage EDT | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $11.00 $5.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Dior Sauvage EDT
View listing2 days ago
4% under market · 1 comp
$0.60/ml
Shipping included