Initio Side Effect
View listing6 hours ago
20% under market · 3 comps
$3.30/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$168median ask · 1 ask · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Initio Side Effect over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Initio Side Effect
View listing6 hours ago
20% under market · 3 comps
$3.30/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Side Effect
View listing10 hours ago
Not enough comps yet
$6.00/ml
Plus $5.00 shipping
Initio Side Effect
View listing1 day ago
8% under market · 3 comps
$4.40/ml
Plus $7.50 shipping
Initio Side Effect
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.06/ml
Shipping included
Initio Side Effect
View listing1 day ago
36% above market · 3 comps
$6.00/ml
Plus $10.00 shipping
Initio Side Effect
View listing2 days ago
12% above market · 3 comps
$4.80/ml
Shipping not stated
Initio Side Effect
View listing2 days ago
Near market · 3 comps
$4.10/ml
Shipping not stated
Initio Side Effect
View listing2 days ago
48% above market · 1 comp
$2.42/ml
Shipping included
Initio Side Effect
View listing2 days ago
Near market · 3 comps
$4.10/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Side Effect
View listing3 days ago
34% above market · 3 comps
$5.50/ml
Shipping not stated
Initio Side Effect
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$7.00/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Side Effect
View listing5 days ago
8% under market · 3 comps
$4.40/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Initio Side Effect | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $33.00 $3.30/ml Plus $6.00 shipping | 20% under market · 3 comps | 6 hours ago |
Initio Side Effect | u/bharr026 | 2 ml | sample | $12.00 $6.00/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 10 hours ago |
Initio Side Effect | u/youme211 | 5 ml | decant | $22.00 $4.40/ml Plus $7.50 shipping | 8% under market · 3 comps | 1 day ago |
Initio Side Effect | u/sarbin0w2 | 90 ml | full bottle new open box | $185.00 $2.06/ml Shipping included | Not enough comps yet | 1 day ago |
Initio Side Effect | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $30.00 $6.00/ml Plus $10.00 shipping | 36% above market · 3 comps | 1 day ago |
Initio Side Effect | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $24.00 $4.80/ml Shipping not stated | 12% above market · 3 comps | 2 days ago |
Initio Side Effect | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $41.00 $4.10/ml Shipping not stated | Near market · 3 comps | 2 days ago |
Initio Side Effect | u/FAZeroWolf | 90 ml | partial bottle used | $185.00 $2.42/ml Shipping included | 48% above market · 1 comp | 2 days ago |
Initio Side Effect | u/Important_Debate_255 | 10 ml | decant | $41.00 $4.10/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 3 comps | 2 days ago |
Initio Side Effect | u/jlpazz | 10 ml | decant | $55.00 $5.50/ml Shipping not stated | 34% above market · 3 comps | 3 days ago |
Initio Side Effect | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $14.00 $7.00/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Initio Side Effect | u/youme211 | 5 ml | decant | $22.00 $4.40/ml Plus $7.50 shipping | 8% under market · 3 comps | 5 days ago |
Initio Side Effect
View listing3 days ago
33% under market · 1 comp
$1.63/ml
Shipping included
Initio Side Effect
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.50/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Initio Side Effect | u/sandorclegane01 | 90 ml | partial bottle used | $145.00 $1.63/ml Shipping included | 33% under market · 1 comp | 3 days ago |
Initio Side Effect | u/TheRedRang3rr | 100 ml | full bottle | $150.00 $1.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |