Yves Saint Laurent Libre EDP
View listing2 hours ago
5% above market · 2 comps
$1.56/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$78median ask · 4 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Yves Saint Laurent Libre EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Yves Saint Laurent Libre EDP
View listing2 hours ago
5% above market · 2 comps
$1.56/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Libre EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Plus $10.00 shipping
Yves Saint Laurent Libre EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$6.00/ml
Plus $6.00 shipping
Yves Saint Laurent Libre EDP
View listing4 days ago
10% under market · 2 comps
$1.40/ml
Shipping included
Yves Saint Laurent Libre EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.00/ml
Shipping included
Yves Saint Laurent Libre EDP
View listing5 days ago
5% above market · 2 comps
$1.56/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Yves Saint Laurent Libre EDP | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $78.00 $1.56/ml Shipping not stated | 5% above market · 2 comps | 2 hours ago |
Yves Saint Laurent Libre EDP | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Libre EDP | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $12.00 $6.00/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Yves Saint Laurent Libre EDP | u/ComprehensiveTower71 | 50 ml | full bottle | $70.00 $1.40/ml Shipping included | 10% under market · 2 comps | 4 days ago |
Yves Saint Laurent Libre EDP | u/ComprehensiveTower71 | 90 ml | full bottle | $90.00 $1.00/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |
Yves Saint Laurent Libre EDP | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $78.00 $1.56/ml Shipping not stated | 5% above market · 2 comps | 5 days ago |