Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing2 hours ago
14% above market · 4 comps
$3.60/ml
Shipping not stated
24 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 2 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$173median ask · 2 asks · 2 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Maison Francis Kurkdjian Grand Soir over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing2 hours ago
14% above market · 4 comps
$3.60/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing3 hours ago
11% under market · 3 comps
$2.83/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing3 hours ago
8% under market · 3 comps
$2.83/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing7 hours ago
13% above market · 3 comps
$3.20/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing17 hours ago
23% above market · 4 comps
$6.80/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing1 day ago
31% under market · 4 comps
$2.50/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing2 days ago
29% under market · 4 comps
$4.70/ml
Plus $7.50 shipping
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$8.00/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$6.50/ml
Plus $7.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing2 days ago
11% above market · 4 comps
$6.40/ml
Plus $10.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing2 days ago
17% above market · 4 comps
$3.70/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing3 days ago
14% above market · 4 comps
$3.60/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$3.75/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing4 days ago
23% above market · 4 comps
$6.80/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing4 days ago
5% above market · 2 comps
$2.59/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$6.50/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing4 days ago
Near market · 2 comps
$2.50/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing4 days ago
13% above market · 3 comps
$3.20/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$6.50/ml
Plus $7.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing5 days ago
25% under market · 4 comps
$2.70/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing6 days ago
29% under market · 4 comps
$4.70/ml
Plus $7.50 shipping
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing7 days ago
Near market · 1 comp
$3.75/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/Beejguch | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Shipping not stated | 14% above market · 4 comps | 2 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/Cjnoonanson | 30 ml | decant | $85.00 $2.83/ml Shipping not stated | 11% under market · 3 comps | 3 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/Cjnoonanson | 30 ml | decant | $85.00 $2.83/ml Shipping not stated | 8% under market · 3 comps | 3 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/nafis1624 | 30 ml | decant | $96.00 $3.20/ml Plus $6.00 shipping | 13% above market · 3 comps | 7 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/jlpazz | 5 ml | decant | $34.00 $6.80/ml Shipping not stated | 23% above market · 4 comps | 17 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Shipping not stated | 31% under market · 4 comps | 1 day ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/youme211 | 5 ml | decant | $23.50 $4.70/ml Plus $7.50 shipping | 29% under market · 4 comps | 2 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/repitism | 3 ml | decant | $24.00 $8.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/jhc1106 | 2 ml | sample | $13.00 $6.50/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $32.00 $6.40/ml Plus $10.00 shipping | 11% above market · 4 comps | 2 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | 17% above market · 4 comps | 2 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Shipping not stated | 14% above market · 4 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/a_human_pers0n | 70 ml | partial bottle used | $150.00 $3.75/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/jlpazz | 5 ml | decant | $34.00 $6.80/ml Shipping not stated | 23% above market · 4 comps | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/jravitz | 70 ml | full bottle used | $181.00 $2.59/ml Plus $6.00 shipping | 5% above market · 2 comps | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $13.00 $6.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/ComprehensiveTower71 | 70 ml | full bottle new open box | $175.00 $2.50/ml Shipping included | Near market · 2 comps | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/nafis1624 | 30 ml | decant | $96.00 $3.20/ml Plus $6.00 shipping | 13% above market · 3 comps | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/jhc1106 | 2 ml | sample new open box | $13.00 $6.50/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $27.00 $2.70/ml Shipping not stated | 25% under market · 4 comps | 5 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/youme211 | 5 ml | decant | $23.50 $4.70/ml Plus $7.50 shipping | 29% under market · 4 comps | 6 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir | u/a_human_pers0n | 70 ml | partial bottle used | $150.00 $3.75/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 7 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing4 days ago
4% under market · 2 comps
$2.56/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$3.43/ml
Shipping included