Chanel Bleu de Chanel EDT
View listing2 hours ago
Not enough comps yet
$0.87/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$115median ask · 2 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Chanel Bleu de Chanel EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chanel Bleu de Chanel EDT
View listing2 hours ago
Not enough comps yet
$0.87/ml
Shipping not stated
Chanel Bleu de Chanel EDT
View listing23 hours ago
Not enough comps yet
$1.50/ml
Shipping not stated
Chanel Bleu de Chanel EDT
View listing1 day ago
44% above market · 1 comp
$1.28/ml
Shipping included
Chanel Bleu de Chanel EDT
View listing1 day ago
3% above market · 1 comp
$1.90/ml
Shipping not stated
Chanel Bleu de Chanel EDT
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$1.90/ml
Shipping not stated
Chanel Bleu de Chanel EDT
View listing2 days ago
9% under market · 1 comp
$0.76/ml
Shipping included
Chanel Bleu de Chanel EDT
View listing3 days ago
10% above market · 1 comp
$0.83/ml
Shipping not stated
Chanel Bleu de Chanel EDT
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Chanel Bleu de Chanel EDT
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$0.92/ml
Shipping included
Chanel Bleu de Chanel EDT
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$6.00/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel Bleu de Chanel EDT | u/TommyRotYT | 150 ml | full bottle | $130.00 $0.87/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 hours ago |
Chanel Bleu de Chanel EDT | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $45.00 $1.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 23 hours ago |
Chanel Bleu de Chanel EDT | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle new open box | $115.00 $1.28/ml Shipping included | 44% above market · 1 comp | 1 day ago |
Chanel Bleu de Chanel EDT | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | 3% above market · 1 comp | 1 day ago |
Chanel Bleu de Chanel EDT | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Chanel Bleu de Chanel EDT | u/Chrayna | 150 ml | partial bottle used | $114.00 $0.76/ml Shipping included | 9% under market · 1 comp | 2 days ago |
Chanel Bleu de Chanel EDT | u/Oolongs_Tea | 150 ml | partial bottle used | $100.00 $0.83/ml Shipping not stated | 10% above market · 1 comp | 3 days ago |
Chanel Bleu de Chanel EDT | u/TommyRotYT | 150 ml | partial bottle used | $135.00 Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Chanel Bleu de Chanel EDT | u/HydroMagnet | 100 ml | partial bottle used | $90.00 $0.92/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Chanel Bleu de Chanel EDT | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $12.00 $6.00/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Chanel Bleu de Chanel EDT
View listing10 hours ago
30% under market · 1 comp
$0.82/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel Bleu de Chanel EDT | u/HydroMagnet | 100 ml | full bottle used | $80.00 $0.82/ml Shipping included | 30% under market · 1 comp | 10 hours ago |