Yves Saint Laurent MYSLF EDP
View listing2 days ago
7% under market · 2 comps
$3.50/ml
Plus $7.50 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$78median ask · 2 asks · 2 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Yves Saint Laurent MYSLF EDP over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Yves Saint Laurent MYSLF EDP
View listing2 days ago
7% under market · 2 comps
$3.50/ml
Plus $7.50 shipping
Yves Saint Laurent MYSLF EDP
View listing2 days ago
14% above market · 2 comps
$4.00/ml
Plus $10.00 shipping
Yves Saint Laurent MYSLF EDP
View listing2 days ago
13% under market · 2 comps
$1.90/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent MYSLF EDP
View listing2 days ago
31% above market · 2 comps
$2.50/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent MYSLF EDP
View listing3 days ago
9% under market · 2 comps
$2.00/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent MYSLF EDP
View listing3 days ago
33% above market · 1 comp
$1.87/ml
Plus $6.00 shipping
Yves Saint Laurent MYSLF EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.08/ml
Shipping included
Yves Saint Laurent MYSLF EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$5.50/ml
Plus $6.00 shipping
Yves Saint Laurent MYSLF EDP
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.40/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent MYSLF EDP
View listing6 days ago
7% under market · 2 comps
$3.50/ml
Plus $7.50 shipping
Yves Saint Laurent MYSLF EDP
View listing6 days ago
25% under market · 1 comp
$1.40/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Yves Saint Laurent MYSLF EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $17.50 $3.50/ml Plus $7.50 shipping | 7% under market · 2 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent MYSLF EDP | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $10.00 shipping | 14% above market · 2 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent MYSLF EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | 13% under market · 2 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent MYSLF EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Shipping not stated | 31% above market · 2 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent MYSLF EDP | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $20.00 $2.00/ml Shipping not stated | 9% under market · 2 comps | 3 days ago |
Yves Saint Laurent MYSLF EDP | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $56.00 $1.87/ml Plus $6.00 shipping | 33% above market · 1 comp | 3 days ago |
Yves Saint Laurent MYSLF EDP | u/Burrzky | 60 ml | full bottle used | $65.00 $1.08/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |
Yves Saint Laurent MYSLF EDP | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $11.00 $5.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Yves Saint Laurent MYSLF EDP | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $70.00 $1.40/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |
Yves Saint Laurent MYSLF EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $17.50 $3.50/ml Plus $7.50 shipping | 7% under market · 2 comps | 6 days ago |
Yves Saint Laurent MYSLF EDP | u/xRightyx | 30 ml | decant | $42.00 $1.40/ml Shipping not stated | 25% under market · 1 comp | 6 days ago |
Yves Saint Laurent MYSLF EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
Plus $6.00 shipping
Yves Saint Laurent MYSLF EDP
View listing4 days ago
50% under retail
$0.85/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Yves Saint Laurent MYSLF EDP | u/cb350cafe | — | full bottle | $86.00 Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Yves Saint Laurent MYSLF EDP | u/Burrzky | 100 ml | full bottle used | $85.00 $0.85/ml Shipping included | 50% under retail | 4 days ago |