Mind Games French Defense
View listing2 hours ago
Not enough comps yet
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$215median ask · 6 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Mind Games French Defense over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Mind Games French Defense
View listing2 hours ago
Not enough comps yet
Shipping included
Mind Games French Defense
View listing9 hours ago
13% above market · 4 comps
$2.25/ml
Plus $6.00 shipping
Mind Games French Defense
View listing9 hours ago
11% above market · 3 comps
$3.10/ml
Shipping not stated
Mind Games French Defense
View listing1 day ago
10% under market · 3 comps
$4.30/ml
Plus $6.00 shipping
Mind Games French Defense
View listing1 day ago
9% under market · 4 comps
$2.17/ml
Shipping not stated
Mind Games French Defense
View listing1 day ago
Near market · 3 comps
$4.80/ml
Plus $7.50 shipping
Mind Games French Defense
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$8.67/ml
Shipping not stated
Mind Games French Defense
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.05/ml
Plus $7.00 shipping
Mind Games French Defense
View listing2 days ago
7% above market · 3 comps
$5.00/ml
Shipping not stated
Mind Games French Defense
View listing2 days ago
46% above market · 3 comps
$4.10/ml
Plus $6.00 shipping
Mind Games French Defense
View listing2 days ago
10% under market · 3 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Mind Games French Defense
View listing3 days ago
16% above market · 4 comps
$2.31/ml
Plus $6.00 shipping
Mind Games French Defense
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$6.50/ml
Plus $6.00 shipping
Mind Games French Defense
View listing4 days ago
Near market · 4 comps
$2.08/ml
Plus $5.00 shipping
Mind Games French Defense
View listing5 days ago
9% under market · 4 comps
$2.17/ml
Shipping not stated
Mind Games French Defense
View listing5 days ago
13% under market · 3 comps
$2.70/ml
Shipping not stated
Mind Games French Defense
View listing5 days ago
Near market · 3 comps
$4.80/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Mind Games French Defense | u/bottledays | — | full bottle new open box | $239.00 Shipping included | Not enough comps yet | 2 hours ago |
Mind Games French Defense | u/jravitz | 100 ml | full bottle sealed | $225.00 $2.25/ml Plus $6.00 shipping | 13% above market · 4 comps | 9 hours ago |
Mind Games French Defense | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $31.00 $3.10/ml Shipping not stated | 11% above market · 3 comps | 9 hours ago |
Mind Games French Defense | u/Visible_Outcome_3213 | 5 ml | decant | $21.50 $4.30/ml Plus $6.00 shipping | 10% under market · 3 comps | 1 day ago |
Mind Games French Defense | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle new open box | $195.00 $2.17/ml Shipping not stated | 9% under market · 4 comps | 1 day ago |
Mind Games French Defense | u/youme211 | 5 ml | decant | $24.00 $4.80/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 3 comps | 1 day ago |
Mind Games French Defense | u/repitism | 3 ml | decant | $26.00 $8.67/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 1 day ago |
Mind Games French Defense | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $61.00 $3.05/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Mind Games French Defense | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Shipping not stated | 7% above market · 3 comps | 2 days ago |
Mind Games French Defense | u/Important_Debate_255 | 10 ml | decant | $41.00 $4.10/ml Plus $6.00 shipping | 46% above market · 3 comps | 2 days ago |
Mind Games French Defense | u/Clubber41 | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 10% under market · 3 comps | 2 days ago |
Mind Games French Defense | u/jravitz | 100 ml | full bottle sealed | $231.00 $2.31/ml Plus $6.00 shipping | 16% above market · 4 comps | 3 days ago |
Mind Games French Defense | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $13.00 $6.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Mind Games French Defense | u/Complicatedlogic | 100 ml | full bottle used | $205.00 $2.08/ml Plus $5.00 shipping | Near market · 4 comps | 4 days ago |
Mind Games French Defense | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle new open box | $195.00 $2.17/ml Shipping not stated | 9% under market · 4 comps | 5 days ago |
Mind Games French Defense | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $27.00 $2.70/ml Shipping not stated | 13% under market · 3 comps | 5 days ago |
Mind Games French Defense | u/youme211 | 5 ml | decant | $24.00 $4.80/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 3 comps | 5 days ago |