Chanel Chance EDT
View listing5 hours ago
Near market · 6 comps
$1.16/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$116median ask · 7 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Chanel Chance EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chanel Chance EDT
View listing5 hours ago
Near market · 6 comps
$1.16/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Chance EDT
View listing1 day ago
32% under market · 6 comps
$0.89/ml
Shipping included
Chanel Chance EDT
View listing1 day ago
Near market · 6 comps
$1.19/ml
Shipping included
Chanel Chance EDT
View listing1 day ago
8% above market · 6 comps
$1.25/ml
Shipping included
Chanel Chance EDT
View listing1 day ago
8% above market · 6 comps
$1.25/ml
Shipping included
Chanel Chance EDT
View listing3 days ago
Near market · 6 comps
$1.16/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Chance EDT
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$5.50/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Chance EDT
View listing4 days ago
28% under market · 6 comps
$0.94/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel Chance EDT | u/jravitz | 100 ml | full bottle used | $116.00 $1.16/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 6 comps | 5 hours ago |
Chanel Chance EDT | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle new open box | $80.00 $0.89/ml Shipping included | 32% under market · 6 comps | 1 day ago |
Chanel Chance EDT | u/Constant-Winter-9757 | 100 ml | full bottle new open box | $119.00 $1.19/ml Shipping included | Near market · 6 comps | 1 day ago |
Chanel Chance EDT | u/SovietStrength | 100 ml | full bottle | $125.00 $1.25/ml Shipping included | 8% above market · 6 comps | 1 day ago |
Chanel Chance EDT | u/SovietStrength | 100 ml | full bottle sealed | $125.00 $1.25/ml Shipping included | 8% above market · 6 comps | 1 day ago |
Chanel Chance EDT | u/jravitz | 100 ml | full bottle used | $116.00 $1.16/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 6 comps | 3 days ago |
Chanel Chance EDT | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $11.00 $5.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Chanel Chance EDT | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle new open box | $85.00 $0.94/ml Shipping included | 28% under market · 6 comps | 4 days ago |