Chanel Bleu Exclusif
View listing10 hours ago
Not enough comps yet
$3.79/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$185median ask · 5 asks · 2 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Chanel Bleu Exclusif over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chanel Bleu Exclusif
View listing10 hours ago
Not enough comps yet
$3.79/ml
Shipping included
Chanel Bleu Exclusif
View listing1 day ago
Near market · 5 comps
$2.06/ml
Shipping included
Chanel Bleu Exclusif
View listing1 day ago
16% under market · 2 comps
$4.20/ml
Plus $7.50 shipping
Chanel Bleu Exclusif
View listing2 days ago
38% above market · 2 comps
$5.80/ml
Plus $10.00 shipping
Chanel Bleu Exclusif
View listing2 days ago
Near market · 2 comps
$3.20/ml
Shipping not stated
Chanel Bleu Exclusif
View listing2 days ago
3% above market · 2 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Chanel Bleu Exclusif
View listing2 days ago
38% above market · 5 comps
$2.55/ml
Shipping included
Chanel Bleu Exclusif
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.84/ml
Shipping included
Chanel Bleu Exclusif
View listing3 days ago
Near market · 5 comps
$1.86/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Bleu Exclusif
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$7.00/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Bleu Exclusif
View listing4 days ago
Near market · 5 comps
$2.06/ml
Shipping included
Chanel Bleu Exclusif
View listing5 days ago
3% above market · 2 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Chanel Bleu Exclusif
View listing5 days ago
16% under market · 2 comps
$4.20/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel Bleu Exclusif | u/Academic-Map-5551 | 60 ml | partial bottle used | $165.00 $3.79/ml Shipping included | Not enough comps yet | 10 hours ago |
Chanel Bleu Exclusif | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle new open box | $185.00 $2.06/ml Shipping included | Near market · 5 comps | 1 day ago |
Chanel Bleu Exclusif | u/youme211 | 5 ml | decant | $21.00 $4.20/ml Plus $7.50 shipping | 16% under market · 2 comps | 1 day ago |
Chanel Bleu Exclusif | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $29.00 $5.80/ml Plus $10.00 shipping | 38% above market · 2 comps | 2 days ago |
Chanel Bleu Exclusif | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $32.00 $3.20/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 2 days ago |
Chanel Bleu Exclusif | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | 3% above market · 2 comps | 2 days ago |
Chanel Bleu Exclusif | u/deftorexia | 100 ml | full bottle new open box | $255.00 $2.55/ml Shipping included | 38% above market · 5 comps | 2 days ago |
Chanel Bleu Exclusif | u/Burrzky | 160 ml | full bottle sealed | $295.00 $1.84/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Chanel Bleu Exclusif | u/jravitz | 100 ml | full bottle used | $186.00 $1.86/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 5 comps | 3 days ago |
Chanel Bleu Exclusif | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $14.00 $7.00/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Chanel Bleu Exclusif | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle new open box | $185.00 $2.06/ml Shipping included | Near market · 5 comps | 4 days ago |
Chanel Bleu Exclusif | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | 3% above market · 2 comps | 5 days ago |
Chanel Bleu Exclusif | u/youme211 | 5 ml | decant | $21.00 $4.20/ml Plus $7.50 shipping | 16% under market · 2 comps | 5 days ago |
Chanel Bleu Exclusif
View listing2 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Chanel Bleu Exclusif
View listing3 days ago
Near market · 5 comps
$1.85/ml
Shipping included
Chanel Bleu Exclusif
View listing3 days ago
Near market · 5 comps
$1.87/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel Bleu Exclusif | u/ciske76 | 150 ml | partial bottle used | $235.00 Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Chanel Bleu Exclusif | u/Burrzky | 100 ml | full bottle used | $185.00 $1.85/ml Shipping included | Near market · 5 comps | 3 days ago |
Chanel Bleu Exclusif | u/Burrzky | 100 ml | full bottle used | $185.00 $1.87/ml Shipping included | Near market · 5 comps | 3 days ago |