Parfums de Marly Delina La Rosée
View listing5 hours ago
12% above market · 3 comps
$2.61/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$186median ask · 3 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Parfums de Marly Delina La Rosée over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Parfums de Marly Delina La Rosée
View listing5 hours ago
12% above market · 3 comps
$2.61/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Delina La Rosée
View listing2 days ago
27% above market · 1 comp
$4.45/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Delina La Rosée
View listing3 days ago
12% above market · 3 comps
$2.61/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Delina La Rosée
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$7.50/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Delina La Rosée
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Delina La Rosée
View listing4 days ago
11% under market · 3 comps
$2.33/ml
Shipping included
Parfums de Marly Delina La Rosée
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$5.00/ml
Plus $5.00 shipping
Parfums de Marly Delina La Rosée
View listing5 days ago
21% under market · 1 comp
$3.50/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Parfums de Marly Delina La Rosée | u/jravitz | 75 ml | full bottle used | $196.00 $2.61/ml Plus $6.00 shipping | 12% above market · 3 comps | 5 hours ago |
Parfums de Marly Delina La Rosée | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $44.50 $4.45/ml Shipping not stated | 27% above market · 1 comp | 2 days ago |
Parfums de Marly Delina La Rosée | u/jravitz | 75 ml | full bottle used | $196.00 $2.61/ml Plus $6.00 shipping | 12% above market · 3 comps | 3 days ago |
Parfums de Marly Delina La Rosée | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $15.00 $7.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Parfums de Marly Delina La Rosée | u/Constant-Winter-9757 | 30 ml | decant new open box | $105.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Parfums de Marly Delina La Rosée | u/Constant-Winter-9757 | 75 ml | full bottle new open box | $175.00 $2.33/ml Shipping included | 11% under market · 3 comps | 4 days ago |
Parfums de Marly Delina La Rosée | u/kxmxri | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |
Parfums de Marly Delina La Rosée | u/kxmxri | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Plus $5.00 shipping | 21% under market · 1 comp | 5 days ago |
Parfums de Marly Delina La Rosée
View listing3 days ago
13% under market · 3 comps
$2.27/ml
Shipping included