Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$0.60/ml
Plus $5.00 shipping
5 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 1 day ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$55median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$0.60/ml
Plus $5.00 shipping
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.90/ml
Shipping not stated
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$4.50/ml
Plus $6.00 shipping
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$0.80/ml
Shipping not stated
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum
View listing5 days ago
Not enough comps yet
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum | u/Comfortable-Offer-26 | 50 ml | full bottle | $30.00 $0.60/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum | u/FaintParadox | 2 ml | decant | $9.00 $4.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum | u/ComprehensiveTower71 | 100 ml | full bottle new open box | $80.00 $0.80/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum | u/reevoalex | — | sample used | $2.00 Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |