Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 3 days ago by u/deftorexia · 2 comments

Ex Nihilo | Guerlain L'Art et la Matiere EDP | Boadicea TV Enthrone | Bvlgari Tygar Extrait & EDP | Bvlgari Baciami ANCORA | Creed Aventus Cologne | Chanel Les Exclusifs 1957 Coromandel Le Lion | Dior Privee

Listing photos

44 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Demon DancerEx Nihilo · Full · 100 ml$349.00$3.49/ml9% above market
Full

Ex Nihilo

Demon Dancer

full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$349.00

$3.49/ml

9% above market · 2 comps · low confidence

Retail $385.00 · 9% under

Message about this bottle
Report a parsing error
Le Gemme TygarBvlgari · Full · 125 ml$495.00$3.96/ml46% above market
Full
full bottle125 mlnew open boxfull presentation

$495.00

$3.96/ml

46% above market · 4 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Le Gemme TygarBvlgari · Full · 125 ml$398.00$3.18/ml17% above market
Full
full bottle125 mlnew open boxfull presentation

$398.00

$3.18/ml

17% above market · 4 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Baciami ANCORA ParfumBvlgari · Full · 125 ml$348.00$2.78/mlNo comps yet
Full
full bottle125 mlnew open boxfull presentation

$348.00

$2.78/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Spiritueuse Double VanilleGuerlain · Full · 100 ml$379.00$3.79/ml4% under market
Full
full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$379.00

$3.79/ml

4% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Angélique NoireGuerlain · Full · 100 ml$379.00$3.79/ml15% under market
Full
full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$379.00

$3.79/ml

15% under MSRP · medium confidence

MSRP $445.00

Message about this bottle
Report a parsing error
Cuir BelugaGuerlain · Full · 100 ml$379.00$3.79/mlNo comps yet
Full

Guerlain

Cuir Beluga

full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$379.00

$3.79/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Vetiver Fauve EDPGuerlain · Full · 100 ml$379.00$3.79/ml15% under market
Full
full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$379.00

$3.79/ml

15% under MSRP · medium confidence

MSRP $445.00

Message about this bottle
Report a parsing error
Tobacco HoneyGuerlain · Full · 100 ml$379.00$3.79/ml38% above market
Full
full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$379.00

$3.79/ml

38% above market · 5 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
EnthroneBoadicea the Victorious · Full · 100 ml$369.00$3.69/mlNo comps yet
Full

Boadicea the Victorious

Enthrone

full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$369.00

$3.69/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Aventus CologneCreed · Full · 100 ml$255.00$2.55/mlNear market
Full
full bottle100 mlnew open boxbottle only

$255.00

$2.55/ml

Near market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
The Virgin VioletGucci · Full · 100 ml$225.00$2.25/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$225.00

$2.25/ml

Not enough comps yet

Street $131.24

Message about this bottle
Report a parsing error
The Alchemist's Garden A Gloaming NightGucci · Full · 100 ml$225.00$2.25/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$225.00

$2.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Love at Your DarkestGucci · Full · 100 ml$225.00$2.25/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$225.00

$2.25/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Lavallière ParfumYves Saint Laurent · Full · 125 ml$255.00$2.04/mlNo comps yet
Full

Yves Saint Laurent

Lavallière Parfum

full bottle125 mlnew open boxfull presentation

$255.00

$2.04/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Bleu ExclusifChanel · Full · 100 ml$255.00$2.55/ml38% above market
Full
full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$255.00

$2.55/ml

38% above market · 5 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Le LionChanel · Full · 200 ml$395.00$1.98/ml34% under market
Full

Chanel

Le Lion

full bottle200 mlnew open box

$395.00

$1.98/ml

34% under MSRP · medium confidence

MSRP $595.00

Message about this bottle
Report a parsing error
CoromandelChanel · Full · 200 ml$395.00$1.98/ml32% above market
Full
full bottle200 mlnew open box

$395.00

$1.98/ml

32% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Sycomore EDPChanel · Full · 200 ml$395.00$1.98/ml11% above market
Full
full bottle200 mlnew open box

$395.00

$1.98/ml

11% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Comete EDPChanel · Full · 200 ml$395.00$1.98/ml11% above market
Full
full bottle200 mlnew open box

$395.00

$1.98/ml

11% above market · 2 comps · low confidence

MSRP $595.00 · 34% under

Message about this bottle
Report a parsing error
Cuir de Russie EDPChanel · Full · 200 ml$385.00$1.93/ml8% above market
Full
full bottle200 mlnew open box

$385.00

$1.93/ml

8% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Bel Respiro EDPChanel · Full · 200 ml$385.00$1.93/ml28% above market
Full
full bottle200 mlnew open box

$385.00

$1.93/ml

28% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
No. 18 EDPChanel · Full · 200 ml$385.00$1.93/ml45% above market
Full
full bottle200 mlnew open box

$385.00

$1.93/ml

45% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
BoyChanel · Full · 200 ml$385.00$1.93/mlNo comps yet
Full

Chanel

Boy

full bottle200 mlnew open box

$385.00

$1.93/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
La PausaChanel · Full · 200 ml$385.00$1.93/ml35% under market
Full

Chanel

La Pausa

full bottle200 mlnew open box

$385.00

$1.93/ml

35% under MSRP · medium confidence

MSRP $595.00

Message about this bottle
Report a parsing error
Gardenia EDPChanel · Full · 200 ml$385.00$1.93/mlNo comps yet
Full
full bottle200 mlnew open box

$385.00

$1.93/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Biarritz EDTChanel · Full · 125 ml$105.00$0.84/ml39% under market
Full
full bottle125 mlnew open box

$105.00

$0.84/ml

39% under MSRP · medium confidence

MSRP $172.00

Message about this bottle
Report a parsing error
Deauville EDTChanel · Full · 125 ml$105.00$0.84/ml39% under market
Full
full bottle125 mlnew open box

$105.00

$0.84/ml

39% under MSRP · medium confidence

MSRP $172.00

Message about this bottle
Report a parsing error
Allure EDTChanel · Full · 100 ml$89.00$0.89/ml43% under market
Full
full bottle100 mlnew open box

$89.00

$0.89/ml

43% under MSRP · medium confidence

MSRP $155.00

Message about this bottle
Report a parsing error
Rose StarDior · Full · 100 ml$319.00$3.19/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$319.00

$3.19/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Eden-Roc EDPDior · Full · 125 ml$295.00$2.36/mlNo comps yet
Full
full bottle125 mlnew open boxfull presentation

$295.00

$2.36/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
LuckyDior · Full · 250 ml$395.00$1.58/mlNo comps yet
Full

Dior

Lucky

full bottle250 mlnew open boxfull presentation

$395.00

$1.58/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
New LookDior · Partial · 250 ml · 88%$349.00$1.59/mlNo comps yet
~220 ml left
partial bottle250 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $396.59. At this partial’s price per remaining ml, 250 ml would cost about $396.59. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$349.00

$1.59/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Gris DiorDior · Full · 250 ml$385.00$1.54/mlNo comps yet
Full
full bottle250 mlnew open boxbottle only

$385.00

$1.54/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Eau NoireDior · Full · 250 ml$355.00$1.42/mlNo comps yet
Full
full bottle250 mlnew open boxbottle only

$355.00

$1.42/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Rose GipsyDior · Full · 250 ml$355.00$1.42/mlNo comps yet
Full
full bottle250 mlnew open boxbottle only

$355.00

$1.42/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Rose KabukiDior · Full · 250 ml$355.00$1.42/mlNo comps yet
Full
full bottle250 mlnew open boxbottle only

$355.00

$1.42/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
La Colle NoirDior · Full · 250 ml$355.00$1.42/mlNo comps yet
Full
full bottle250 mlnew open boxbottle only

$355.00

$1.42/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
DiorissimaDior · Full · 250 ml$355.00$1.42/mlNo comps yet
Full
full bottle250 mlnew open boxbottle only

$355.00

$1.42/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Sauvage ElixirDior · Full · 100 ml$225.00$2.25/ml64% above market
Full
full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$225.00

$2.25/ml

64% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Sauvage Eau ForteDior · Full · 100 ml$169.00$1.69/ml20% under market
Full
full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$169.00

$1.69/ml

20% under MSRP · medium confidence

MSRP $210.00

Message about this bottle
Report a parsing error
Rose KabukiDior · Full · 450 ml$649.00$1.44/mlNo comps yet
Full
full bottle450 mlnew open boxfull presentation

$649.00

$1.44/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
The CachemireDior · Full · 450 ml$649.00$1.44/mlNo comps yet
Full
full bottle450 mlnew open boxfull presentation

$649.00

$1.44/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
LuckyDior · Full · 450 ml$649.00$1.44/mlNo comps yet
Full

Dior

Lucky

full bottle450 mlnew open boxfull presentation

$649.00

$1.44/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

https://imgur.com/a/eSbHiMA

Ships Within 24 hours

Free Shipping included in the USA

Insurance Provided Upon Request

Zelle, Cashapp, Venmo, PayPal

Ex Nihilo Demon Dancer EDP 100ml BNIB $349

Bvlgari Tygar Extrait 125ml BNIB $495

Bvlgari Tygar EDP 125ml BNIB $398

Bvlgari Baciami ANCORA Parfum 125ml BNIB $348

Guerlain Spiritueuse Double Vanille EDP 100ml BNIB $379

Guerlain Angelique Noire EDP 100ml BNIB $379

Guerlain Cuir Beluga EDP 100ml BNIB $379

Guerlain Vetiver Fauve EDP 100ml BNIB $379

Guerlain Tobacco Honey 100ml BNIB $379

Boadicea The Victorious Enthrone 100ml (Discontinued. Sandalwood Fragrance) BNIB $369

Creed Aventus Cologne 21V01 Tester (No Cap) 100ml BN $255

Gucci The Virgin Violet 100ml BNIB $225

Gucci A Gloaming Night 100ml BNIB $225

Gucci 1921 100ml BNIB $225

Gucci Love At Your Darkest 100ml BNIB $225

Yves Saint Laurent YSL Lavalliere (Old White Box Presentation) 125ml BNIB $255

Chanel Bleu L'Exclusif 100ml BNIB $255

Chanel Les Exclusifs Le Lion 200ml BN $395

Chanel Les Exclusifs Coromandel 200ml BN $395

Chanel Les Exclusifs Sycomore 200ml BN $395

Chanel Les Exclusifs Comete 200ml BN $395

Chanel Les Exclusifs Cuir de Russie 200ml BN $385

Chanel Les Exclusifs 1932 200ml No Box $349

Chanel Les Exclusifs Bel Respiro 200ml BN $385

Chanel Les Exclusifs No.18 200ml BN $385

Chanel Les Exclusifs Boy 200ml BN $385

Chanel Les Exclusifs La Pausa 200ml BN $385

Chanel Les Exclusifs Gardenia 200ml BN $385

Chanel Biarritz EDT 125ml BN $105

Chanel Deauville EDT 125ml BN $105

Chanel Allure EDT 100ml BN $89

Dior Rose Star 100ml BNIB $319

Dior Eden-Roc (Special Limited Edition) 125ml BNIB $295

Dior Lucky 250ml BNIB $395

Dior New Look 250ml (Full Presentation Missing Around 30ml) $349

Dior Gris Dior 250ml (No Retail Packaging) BN $385

Dior Eau Noire 250ml (No Retail Packaging) BN $355

Dior Rose Gipsy 250ml (No Retail Packaging) BN $355

Dior Rose Kabuki 250ml (No Retail Packaging) BN $355

Dior La Colle Noir 250ml (No Retail Packaging) BN $355

Dior Diorissima 250ml (No Retail Packaging) BN $355

Dior Sauvage Elixir 100ml BNIB $225

Dior Sauvage Eau Forte 100ml BNIB $169

Dior Rose Kabuki (Discontinued) 450ml 8K01A1 BNIB $649

Dior The Cachemiere (Discontinued) 450ml 8F01A1 BNIB $649

Dior Lucky (Discontinued) 450ml 1D01 BNIB $649

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

3 days ago$349.00active
3 days ago$495.00active
3 days ago$398.00active
3 days ago$348.00active
3 days ago$379.00active
3 days ago$379.00active
3 days ago$379.00active
3 days ago$379.00active
3 days ago$379.00active
3 days ago$369.00active
3 days ago$255.00active
3 days ago$225.00active
3 days ago$225.00active
3 days ago$225.00active
3 days ago$255.00active
3 days ago$255.00active
3 days ago$395.00active
3 days ago$395.00active
3 days ago$395.00active
3 days ago$395.00active
3 days ago$385.00active
3 days ago$385.00active
3 days ago$385.00active
3 days ago$105.00active
3 days ago$105.00active
3 days ago$89.00active
3 days ago$319.00active
3 days ago$295.00active
3 days ago$395.00active
3 days ago$349.00active
3 days ago$385.00active
3 days ago$355.00active
3 days ago$355.00active
3 days ago$355.00active
3 days ago$355.00active
3 days ago$355.00active
3 days ago$225.00active
3 days ago$169.00active
3 days ago$649.00active
3 days ago$649.00active
3 days ago$649.00active
3 days ago$385.00active
3 days ago$385.00active
3 days ago$385.00active
3 days ago$385.00active
2 days ago$385.00active
2 days ago$385.00active
2 days ago$385.00active

Asking about No. 18 EDP 200 ml · $385