Dior Sauvage Eau Forte
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.40/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$142median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dior Sauvage Eau Forte over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dior Sauvage Eau Forte
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.40/ml
Shipping not stated
Dior Sauvage Eau Forte
View listing3 days ago
20% under retail
$1.69/ml
Shipping included
Dior Sauvage Eau Forte
View listing4 days ago
45% under retail
$1.15/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Sauvage Eau Forte | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Dior Sauvage Eau Forte | u/deftorexia | 100 ml | full bottle new open box | $169.00 $1.69/ml Shipping included | 20% under retail | 3 days ago |
Dior Sauvage Eau Forte | u/ComprehensiveTower71 | 100 ml | full bottle new open box | $115.00 $1.15/ml Shipping included | 45% under retail | 4 days ago |