Chanel No. 18 EDP
View listing7 hours ago
Near market · 1 comp
$1.54/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$265median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Chanel No. 18 EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chanel No. 18 EDP
View listing7 hours ago
Near market · 1 comp
$1.54/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel No. 18 EDP
View listing7 hours ago
18% under market · 2 comps
$1.33/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel No. 18 EDP
View listing7 hours ago
Not enough comps yet
$3.00/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel No. 18 EDP
View listing2 days ago
45% above market · 2 comps
$1.93/ml
Shipping included
Chanel No. 18 EDP
View listing3 days ago
18% under market · 2 comps
$1.33/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel No. 18 EDP
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$1.54/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel No. 18 EDP | u/jravitz | 200 ml | partial bottle used | $246.00 $1.54/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 7 hours ago |
Chanel No. 18 EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle used | $265.00 $1.33/ml Plus $6.00 shipping | 18% under market · 2 comps | 7 hours ago |
Chanel No. 18 EDP | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 7 hours ago |
Chanel No. 18 EDP | u/deftorexia | 200 ml | full bottle new open box | $385.00 $1.93/ml Shipping included | 45% above market · 2 comps | 2 days ago |
Chanel No. 18 EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle used | $265.00 $1.33/ml Plus $6.00 shipping | 18% under market · 2 comps | 3 days ago |
Chanel No. 18 EDP | u/jravitz | 200 ml | partial bottle used | $246.00 $1.54/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 3 days ago |