Chanel Le Lion
View listing7 hours ago
14% under market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$395median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Chanel Le Lion over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chanel Le Lion
View listing7 hours ago
14% under market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Le Lion
View listing11 hours ago
17% above market · 1 comp
$3.50/ml
Shipping included
Chanel Le Lion
View listing2 days ago
34% under retail
$1.98/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel Le Lion | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Plus $6.00 shipping | 14% under market · 1 comp | 7 hours ago |
Chanel Le Lion | u/Ricart_o | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping included | 17% above market · 1 comp | 11 hours ago |
Chanel Le Lion | u/deftorexia | 200 ml | full bottle new open box | $395.00 $1.98/ml Shipping included | 34% under retail | 2 days ago |