Guerlain Angélique Noire
View listing4 hours ago
74% above market · 1 comp
$2.18/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$390median ask · 3 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Guerlain Angélique Noire over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Guerlain Angélique Noire
View listing4 hours ago
74% above market · 1 comp
$2.18/ml
Plus $6.00 shipping
Guerlain Angélique Noire
View listing1 day ago
9% under market · 2 comps
$5.70/ml
Plus $7.50 shipping
Guerlain Angélique Noire
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$5.50/ml
Shipping not stated
Guerlain Angélique Noire
View listing2 days ago
15% under retail
$3.79/ml
Shipping included
Guerlain Angélique Noire
View listing3 days ago
19% above market · 2 comps
$6.80/ml
Shipping not stated
Guerlain Angélique Noire
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$5.49/ml
Shipping included
Guerlain Angélique Noire
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$9.00/ml
Plus $6.00 shipping
Guerlain Angélique Noire
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$5.50/ml
Shipping not stated
Guerlain Angélique Noire
View listing5 days ago
9% under market · 2 comps
$5.70/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain Angélique Noire | u/jravitz | 200 ml | full bottle used | $436.00 $2.18/ml Plus $6.00 shipping | 74% above market · 1 comp | 4 hours ago |
Guerlain Angélique Noire | u/youme211 | 5 ml | decant | $28.50 $5.70/ml Plus $7.50 shipping | 9% under market · 2 comps | 1 day ago |
Guerlain Angélique Noire | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $55.00 $5.50/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Guerlain Angélique Noire | u/deftorexia | 100 ml | full bottle new open box | $379.00 $3.79/ml Shipping included | 15% under retail | 2 days ago |
Guerlain Angélique Noire | u/jlpazz | 5 ml | decant | $34.00 $6.80/ml Shipping not stated | 19% above market · 2 comps | 3 days ago |
Guerlain Angélique Noire | u/Burrzky | 75 ml | full bottle used | $400.00 $5.49/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Guerlain Angélique Noire | u/Idiotsandcheapskate | 2 ml | decant | $18.00 $9.00/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Guerlain Angélique Noire | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $55.00 $5.50/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Guerlain Angélique Noire | u/youme211 | 5 ml | decant | $28.50 $5.70/ml Plus $7.50 shipping | 9% under market · 2 comps | 5 days ago |
Guerlain Angélique Noire
View listing5 days ago
43% under market · 1 comp
$1.25/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain Angélique Noire | u/intrablox | 200 ml | full bottle used | $250.00 $1.25/ml Shipping included | 43% under market · 1 comp | 5 days ago |