Chanel Comete EDP
View listing6 hours ago
5% under market · 2 comps
$1.78/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$355median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Chanel Comete EDP over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chanel Comete EDP
View listing6 hours ago
5% under market · 2 comps
$1.78/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Comete EDP
View listing6 hours ago
27% under market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Comete EDP
View listing2 days ago
37% above market · 1 comp
$4.10/ml
Shipping not stated
Chanel Comete EDP
View listing2 days ago
11% above market · 2 comps
$1.98/ml
Shipping included
Chanel Comete EDP
View listing3 days ago
5% under market · 2 comps
$1.78/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Comete EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$5.60/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel Comete EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle new open box | $355.00 $1.78/ml Plus $6.00 shipping | 5% under market · 2 comps | 6 hours ago |
Chanel Comete EDP | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Plus $6.00 shipping | 27% under market · 1 comp | 6 hours ago |
Chanel Comete EDP | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $41.00 $4.10/ml Shipping not stated | 37% above market · 1 comp | 2 days ago |
Chanel Comete EDP | u/deftorexia | 200 ml | full bottle new open box | $395.00 $1.98/ml Shipping included | 11% above market · 2 comps | 2 days ago |
Chanel Comete EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle new open box | $355.00 $1.78/ml Plus $6.00 shipping | 5% under market · 2 comps | 3 days ago |
Chanel Comete EDP | u/Idiotsandcheapskate | 5 ml | decant | $28.00 $5.60/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |