Chanel Cuir de Russie EDP
View listing4 hours ago
4% under market · 2 comps
$1.78/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$355median ask · 3 asks · 0 sold
Prices for Chanel Cuir de Russie EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chanel Cuir de Russie EDP
View listing4 hours ago
4% under market · 2 comps
$1.78/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Cuir de Russie EDP
View listing2 days ago
8% above market · 2 comps
$1.93/ml
Shipping included
Chanel Cuir de Russie EDP
View listing3 days ago
4% under market · 2 comps
$1.78/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel Cuir de Russie EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle used | $355.00 $1.78/ml Plus $6.00 shipping | 4% under market · 2 comps | 4 hours ago |
Chanel Cuir de Russie EDP | u/deftorexia | 200 ml | full bottle new open box | $385.00 $1.93/ml Shipping included | 8% above market · 2 comps | 2 days ago |
Chanel Cuir de Russie EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle used | $355.00 $1.78/ml Plus $6.00 shipping | 4% under market · 2 comps | 3 days ago |