Dior Rose Star
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.19/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$319median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dior Rose Star over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dior Rose Star
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.19/ml
Shipping included
Dior Rose Star
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$6.40/ml
Plus $5.00 shipping
Dior Rose Star
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$4.40/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Rose Star | u/deftorexia | 100 ml | full bottle new open box | $319.00 $3.19/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Dior Rose Star | u/kxmxri | 5 ml | decant | $32.00 $6.40/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |
Dior Rose Star | u/kxmxri | 10 ml | decant | $44.00 $4.40/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |