Dior Eau Noire
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.42/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$355median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dior Eau Noire over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dior Eau Noire
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.42/ml
Shipping included
Dior Eau Noire
View listing3 days ago
11% under market · 1 comp
$3.90/ml
Plus $6.00 shipping
Dior Eau Noire
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$6.40/ml
Plus $5.00 shipping
Dior Eau Noire
View listing5 days ago
13% above market · 1 comp
$4.40/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Eau Noire | u/deftorexia | 250 ml | full bottle new open box | $355.00 $1.42/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Dior Eau Noire | u/fragdelta | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Plus $6.00 shipping | 11% under market · 1 comp | 3 days ago |
Dior Eau Noire | u/kxmxri | 5 ml | decant | $32.00 $6.40/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |
Dior Eau Noire | u/kxmxri | 10 ml | decant | $44.00 $4.40/ml Plus $5.00 shipping | 13% above market · 1 comp | 5 days ago |