Dior Sauvage Elixir
View listing19 hours ago
15% above market · 4 comps
$3.20/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$130median ask · 5 asks · 3 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dior Sauvage Elixir over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dior Sauvage Elixir
View listing19 hours ago
15% above market · 4 comps
$3.20/ml
Shipping included
Dior Sauvage Elixir
View listing1 day ago
18% above market · 1 comp
$2.67/ml
Shipping not stated
Dior Sauvage Elixir
View listing1 day ago
6% under market · 4 comps
$3.70/ml
Plus $6.00 shipping
Dior Sauvage Elixir
View listing1 day ago
Near market · 4 comps
$3.90/ml
Plus $7.50 shipping
Dior Sauvage Elixir
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$8.67/ml
Shipping not stated
Dior Sauvage Elixir
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.50/ml
Shipping included
Dior Sauvage Elixir
View listing2 days ago
28% above market · 4 comps
$5.00/ml
Plus $10.00 shipping
Dior Sauvage Elixir
View listing2 days ago
12% under market · 4 comps
$2.60/ml
Shipping not stated
Dior Sauvage Elixir
View listing2 days ago
Near market · 4 comps
$4.00/ml
Shipping not stated
Dior Sauvage Elixir
View listing2 days ago
12% under market · 1 comp
$2.27/ml
Shipping not stated
Dior Sauvage Elixir
View listing2 days ago
Near market · 4 comps
$2.95/ml
Shipping not stated
Dior Sauvage Elixir
View listing2 days ago
64% above market · 2 comps
$2.25/ml
Shipping included
Dior Sauvage Elixir
View listing3 days ago
15% under market · 4 comps
$2.60/ml
Plus $6.00 shipping
Dior Sauvage Elixir
View listing4 days ago
20% above market · 3 comps
$2.00/ml
Shipping included
Dior Sauvage Elixir
View listing5 days ago
23% above market · 4 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Dior Sauvage Elixir
View listing5 days ago
30% above market · 3 comps
$2.17/ml
Shipping included
Dior Sauvage Elixir
View listing5 days ago
Near market · 4 comps
$3.90/ml
Plus $7.50 shipping
Dior Sauvage Elixir
View listing17 days ago
21% under market · 3 comps
$1.76/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Sauvage Elixir | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $32.00 $3.20/ml Shipping included | 15% above market · 4 comps | 19 hours ago |
Dior Sauvage Elixir | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $80.00 $2.67/ml Shipping not stated | 18% above market · 1 comp | 1 day ago |
Dior Sauvage Elixir | u/Visible_Outcome_3213 | 5 ml | decant | $18.50 $3.70/ml Plus $6.00 shipping | 6% under market · 4 comps | 1 day ago |
Dior Sauvage Elixir | u/youme211 | 5 ml | decant | $19.50 $3.90/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 4 comps | 1 day ago |
Dior Sauvage Elixir | u/repitism | 3 ml | decant | $26.00 $8.67/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 1 day ago |
Dior Sauvage Elixir | u/sarbin0w2 | 150 ml | full bottle | $225.00 $1.50/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Dior Sauvage Elixir | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $10.00 shipping | 28% above market · 4 comps | 2 days ago |
Dior Sauvage Elixir | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Shipping not stated | 12% under market · 4 comps | 2 days ago |
Dior Sauvage Elixir | u/Mejbharty | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Shipping not stated | Near market · 4 comps | 2 days ago |
Dior Sauvage Elixir | u/Imbadwithmoney_____ | 30 ml | decant | $68.00 $2.27/ml Shipping not stated | 12% under market · 1 comp | 2 days ago |
Dior Sauvage Elixir | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $29.50 $2.95/ml Shipping not stated | Near market · 4 comps | 2 days ago |
Dior Sauvage Elixir | u/deftorexia | 100 ml | full bottle new open box | $225.00 $2.25/ml Shipping included | 64% above market · 2 comps | 2 days ago |
Dior Sauvage Elixir | u/uoenoMeh | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Plus $6.00 shipping | 15% under market · 4 comps | 3 days ago |
Dior Sauvage Elixir | u/ComprehensiveTower71 | 60 ml | full bottle new open box | $120.00 $2.00/ml Shipping included | 20% above market · 3 comps | 4 days ago |
Dior Sauvage Elixir | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | 23% above market · 4 comps | 5 days ago |
Dior Sauvage Elixir | u/NPL_Texas | 60 ml | full bottle | $130.00 $2.17/ml Shipping included | 30% above market · 3 comps | 5 days ago |
Dior Sauvage Elixir | u/youme211 | 5 ml | decant | $19.50 $3.90/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 4 comps | 5 days ago |
Dior Sauvage Elixir | u/elixir_ed | 60 ml | full bottle used | $95.00 $1.76/ml Shipping included | 21% under market · 3 comps | 17 days ago |
Dior Sauvage Elixir
View listing2 days ago
17% under market · 3 comps
$1.67/ml
Shipping included
Dior Sauvage Elixir
View listing4 days ago
18% under market · 2 comps
$1.45/ml
Shipping included
Dior Sauvage Elixir
View listing5 days ago
30% under market · 2 comps
$1.30/ml
Shipping not stated
Dior Sauvage Elixir
View listing5 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Sauvage Elixir | u/NPL_Texas | 60 ml | full bottle | $100.00 $1.67/ml Shipping included | 17% under market · 3 comps | 2 days ago |
Dior Sauvage Elixir | u/Unfair-Map-517 | 100 ml | full bottle used | $145.00 $1.45/ml Shipping included | 18% under market · 2 comps | 4 days ago |
Dior Sauvage Elixir | u/ritual-labs | 100 ml | full bottle | $130.00 $1.30/ml Shipping not stated | 30% under market · 2 comps | 5 days ago |
Dior Sauvage Elixir | u/fragrancegeek | 150 ml | partial bottle used | $170.00 Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |