Chanel Allure EDT
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$89median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Chanel Allure EDT over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chanel Allure EDT
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.50/ml
Shipping not stated
Chanel Allure EDT
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$5.00/ml
Plus $10.00 shipping
Chanel Allure EDT
View listing2 days ago
43% under retail
$0.89/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel Allure EDT | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $45.00 $1.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 1 day ago |
Chanel Allure EDT | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Chanel Allure EDT | u/deftorexia | 100 ml | full bottle new open box | $89.00 $0.89/ml Shipping included | 43% under retail | 2 days ago |