Chanel Sycomore EDP
View listing8 hours ago
5% under market · 2 comps
$1.78/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$355median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Chanel Sycomore EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chanel Sycomore EDP
View listing8 hours ago
5% under market · 2 comps
$1.78/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Sycomore EDP
View listing8 hours ago
27% under market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Sycomore EDP
View listing2 days ago
37% above market · 1 comp
$4.10/ml
Shipping not stated
Chanel Sycomore EDP
View listing2 days ago
11% above market · 2 comps
$1.98/ml
Shipping included
Chanel Sycomore EDP
View listing3 days ago
5% under market · 2 comps
$1.78/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Sycomore EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.89/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel Sycomore EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle new open box | $355.00 $1.78/ml Plus $6.00 shipping | 5% under market · 2 comps | 8 hours ago |
Chanel Sycomore EDP | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Plus $6.00 shipping | 27% under market · 1 comp | 8 hours ago |
Chanel Sycomore EDP | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $41.00 $4.10/ml Shipping not stated | 37% above market · 1 comp | 2 days ago |
Chanel Sycomore EDP | u/deftorexia | 200 ml | full bottle new open box | $395.00 $1.98/ml Shipping included | 11% above market · 2 comps | 2 days ago |
Chanel Sycomore EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle new open box | $355.00 $1.78/ml Plus $6.00 shipping | 5% under market · 2 comps | 3 days ago |
Chanel Sycomore EDP | u/Constant-Winter-9757 | 200 ml | partial bottle used | $375.00 $1.89/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |