Chanel Coromandel
View listing20 hours ago
Not enough comps yet
$3.00/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$348median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Chanel Coromandel over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chanel Coromandel
View listing20 hours ago
Not enough comps yet
$3.00/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Coromandel
View listing2 days ago
24% under market · 1 comp
$1.50/ml
Shipping included
Chanel Coromandel
View listing3 days ago
32% above market · 1 comp
$1.98/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel Coromandel | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 20 hours ago |
Chanel Coromandel | u/EntrepreneurFit8623 | 200 ml | full bottle used | $300.00 $1.50/ml Shipping included | 24% under market · 1 comp | 2 days ago |
Chanel Coromandel | u/deftorexia | 200 ml | full bottle new open box | $395.00 $1.98/ml Shipping included | 32% above market · 1 comp | 3 days ago |